بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟
۸۵۱۴۲۰
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
۹۷۲۸ 
برای همه ما بار‌ها این سوال پیش آمده که به کدام کشور مهاجرت کنیم تا حقوق و دستمزد بالاتری دریافت کنیم. حتی گاهی به این موضوع فکر کرده‌ایم که در کدام سوی جهان کار کمتر و پول بیشتری وجود دارد!
برترین‌ها - سید هادی هادیان: برای همه ما بار‌ها این سوال پیش آمده که به کدام کشور مهاجرت کنیم تا حقوق و دستمزد بالاتری دریافت کنیم. حتی گاهی به این موضوع فکر کرده‌ایم که در کدام سوی جهان کار کمتر و پول بیشتری وجود دارد! همه این خیالات و آرزو‌ها نه تنها برای شما پیش می‌آید بلکه برای تمام افرادی که از شغل و درآمد خود ناراضی هستند نیز قابل درک است.
 
طبیعی است که همه ما سعی کنیم خود را در بالاترین رده شغلی و بهترین درآمد ممکن قرار دهیم؛ در نتیجه به نظر می‌رسد که برای تحقق بخشیدن به این رویا باید به جایی مهاجرت کرد که این شراطی مهیا باشد. پس اگر شما هم قصد سفر به کشوری را دارید که از بالاترین مزایا و حقوق دریافتی بهره‌مند باشید، پیشنهاد می‌کنم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و با کشور‌هایی که بیشترین دستمزد‌ها در آنجا پرداخت می‌شود بیشتر آشنا شوید.

۱۰ – بریتانیا
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

حتی در بدترین حالت ممکن هم ۷۵ ٪ از نیروی کار بریتانیا در صنعت خدمات است. حدود ۷۶ درصد زمین‌های بریتانیا نیز زیر کشت هستند و اگرچه عده کمی از جمعیت این کشور به کشاورزی مشغول هستند، اما تولیدات آنها، علاوه بر تأمین نیاز‌های داخلی به خارج نیز صادر می‌شوند. در سال‌های اخیر اقتصاد انگلستان به سختی جز ده کشور برتر دنیا با بالاترین حقوق قرار گرفته است. بیشترین تعداد افراد استخدام‌شده در کشور‌های اسکاتلند، ایرلند و ولز که بازده خوبی در صنعت گردشگری دارند، به کار گرفته می‌شود.
 
شما می‌توانید انتظار داشته باشید که سالانه حدود ۴۵۰۰۰ دلار در انگلستان درآمد داشته باشید که درآمد نسبتا خوبی است و شما حتی پس از ۲۵ درصد مالیات بر درآمد، هنوز هم می‌توانید مبلغ قابل توجهی از آن را ذخیره کنید. هر نرخ تغییر ثروت سالانه بریتانیا بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ با ۲ درصد کاهش ثروت همراه بوده است، اما این کشور هم‌اکنون با ۹/۹ تریلیون دلار، جز ثروتمندترین کشور‌های جهان است.

۹ – کانادا
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

سالانه چندین هزار نفر برای دریافت حقوق‌های نجومی به کانادا مهاجرت می‌کنند و بسیاری از آن‌ها به اندازه کافی برای دریافت همچین مبلغ وسوسه‌انگیزی خوش‌شانس هستند. فرصت‌های شغلی در کانادا بهترین امکانات را برای دریافت دستمزد سالانه حدود ۴۵۰۰۰ دلار فراهم می‌کند. حتی اگر این موضوع تنها هدف از مهاجرت به کانادا نباشد، قطعا خانه‌های زیبا و رویایی آنجا، مهاجران زیادی را به فکر می‌اندازد.
 
نکته دیگر اینکه بعضی اوقات دلیل خالی مانند یک فرصت شغلی در کانادا، عدم علاقه افراد به آن شغل نیست، بلکه کارفرمایان تعداد بیشماری تقاضا برای یک شغل دریافت می‌کنند. همچنین کانادا با تولید ناخالص داخلی اسمی در حدود ۱/۷۹ تریلیون دلار در رده یازدهم بزرگ‌ترین اقتصاد‌های جهان در سال ۲۰۱۵ قرار گرفت. شاید مدیران بازرگانی از برترین رده‌های شغلی هستند که با دریافت میانگین حقوق ۱۲۰۰۰۰ دلار، جز بهترین مشاغل کانادا محسوب می‌شوند.

۸ – هلند
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

اگر شما قصد مهاجرت به هلند ار دارید و قبلا خانه خود را در آنجا اجاره نکرده‌اید، ممکن است که دچار مشکلات زیادی شوید؛ زیرا اجاره خانه‌ها در هلند بسیار بالا است. خوشبختانه مشاغل زیادی در داخل هلند وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا بتوانید زندگی راحتی را در طول زندگی خود در این کشور تامین کنید. شما می‌توانید با حدود ۴۸۰۰۰ دلار در سال در هلند با مقدار زیادی پس‌انداز، زندگی مرفه و خوبی را تجربه کنید.
 
تولید ناخالص داخلی هلند ۴۲ هزار و ۴۴۷ دلار بوده و رتبه هشتم را در این رده بندی برای این کشور به ارمغان آورده است. دومین کشور در میان صاحبان پایین‌ترین نرخ بیکاری در جهان، هلند را در سال ۲۰۱۰ از بسیاری از سرزمین‌های دیگر متمایز کرده است. همچنین جمعیت هلند ۱۶ میلیون و ۶۸۰ هزار نفر بوده و صنایع اصلی آن را کشاورزی، تولید فلزات و محصولات مهندسی تشکیل می‌دهند.

۷ – دانمارک
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

درآمد سالانه یک فرد ساده و کاملا معمولی در دانمارک می‌تواند تا حدود ۵۰ هزار دلار باشد. به همین راحتی! در این کشور که در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است، همچنین شرکت‌هایی فوق العاده وجود دارند که یکی از ارگان‌های اصلی در این کشور هستند و بهترین و کارآمدترین نیرو‌های انسانی را استخدام می‌کنند و در عین حال با بالاترین حقوق نیز از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند.
 
از آنجایی که دانمارک دارای چنین سیستم تأمین اجتماعی خوبی است، مردم آنجا نیاز به درآمد بسیار اندکی نیاز دارند تا بتوانند راحت زندگی کنند و به واسطه یکی از بهترین استاندارد‌های زندگی در جهان، از ۲۴ ساعت زندگی خود نهایت لذت را ببرند. از نظر شاخص فساد اقتصادی، دانمارک (به همراه کشور‌های دیگری همچون فنلاند و نیوزیلند) سال‌های زیادی به عنوان کشور نمونه که کمترین فساد اقتصادی را داشته‌است، معرفی شده‌است.

۶ - استرالیا
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

این کشور دارای یکی از قوی‌ترین اقتصاد‌های جهان است و سیاست‌های بسیار دقیق دولت استرالیا باعث شده است که حداقل دستمزد در این کشور، یک زندگی ایده‌آل را برای مردم این سرزمین رقم بزند. درآمد سالانه یک فرد در استرالیا به صورت متوسط در حدود ۵۵۰۰۰ دلار است که برای ۳۵ ساعت کار در طول هفته، خیلی بد به نظر نمی‌آید.
 
در میان قابل زندگی‌ترین شهر‌های جهان در سال ۲۰۰۸ به گزارش اکونومیست، ملبورن دوم، پرت چهارم، آدلید هفتم و سیدنی نهمین شهر بود. همچینین نرخ تغییر ثروت در اسرالیا بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ حدود ۸۳ درصد افزایش داشته است. این موارد تنها یکی از دلایلی است که باعث شده است تا نام کشور اسرالیا را در این لیست ذکر کنیم.

۵ – ایالات متحده آمریکا
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟
 
در حالی که هیچکس نمی‌تواند انکار کند که ایالات متحده نیروی اقتصادی بزرگی در سطح جهان است، شگفت‌زده خواهید شد اگر بدانید که آن‌ها تنها در نقطه پنجم کشور‌هایی با درآمد متوسط هستند. اما شاید اگر بدانید که میزان حقوق سالانه به طور متوسط ۵۷۰۰۰ دلار است، کمی نظرتان تغییر کند و هنوز مایل به مهاجرت به این کشور باشید! ایالات متحده آمریکا اقتصاد کاپتالیستی از نوع سرمایه‌داری انحصاری دارد.
 
ویژگی بارز اقتصاد ایالات متحده آمریکا عبارت است از تسلط انحصار‌ها در رشته‌های مختلف، که بر مبنای منابع طبیعی فراوان، زیربنای توسعه‌یافته، تولید انبوه، و مصرف زیاد استوار است. این میزان درآمد در حالی هر سال میان نیروی انسانی آمریکا تخصیص داده می‌شود که این سرزمین با بیش از ۳۱۰ میلیون نفر سکنه یکی از پر جمعیت‌ترین کشور‌های جهان است. میانگین ثروت این کشور عظیم در حدود ۶۲٫۶ تریلیون دلار تخمین زده شده است.

۴ – لوکزامبورگ
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

شاید حتی کمتر نام لوکزامبورگ به گوشتان خورده باشد، چه برسد به این که بخواهید در این لیست با آن آشنا شوید! این کشور کوچک که شاید به اندازه یک شهر هم وسعت و جمعیت نداشته باشد یکی از ثروتمندترین کشور‌های جهان است. این کشور کوچک اروپایی قطبی بزرگ میان اکثر کارخانجات فولاد در قاره اروپا بود. در حالی که این کشور هنوز به طور عمده وابسته به تولید فولاد و دیگر فعالیت‌های صنعتی است، اخیرا تمرکزی بر بخش خدمات نیز داشته است. لوکزامبورگ از نظر پرداخت حقوق و دستمزد به شهروندان خود، با میانگین حقوق سالانه ۶۹، ۰۰۰ دلار در رده چهارم این لیست قرار دارد.
 
اگر شما خواستار کارکردن در یک کشور ناشناخته شده را دارید، هنوز می‌توانید شانس خود را در این کشور کوچک امتحان کنید. همچنین لوکزامبورگ یکی از کمترین نرخ‌های بیکاری را در کل جهان دارد. در حال حاضر سرانه تولید ناخالص داخلی کشور لوگزامبورگ حدود ۱۰۹٫۱۹۰ دلار است که برای کشوری با این مساحت و جمعیت واقعا شگفت انگیز و باورنکردنی است.

۳ – ایرلند
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

اگر حتی سرسبزی و پوشش گیاهی بی نظیر کشور ایرلند به اندازه کافی برای شما جذاب نبود، قطعا حقوق ماهانه مردم این شهر می‌تواند یکی از دلایل شما برای مهاجرت به این کشور کوچک باشد. تولید ناخالص داخلی سرانه ایرلند در حدود ۷۰، ۰۰۰ دلار است که همین موضوع ایرلند را در بین ثروتمندترین کشور‌های جهان قرار داده است. هرچند که هزینه‌های زندگی در ایرلند با توجه به حقوق پرداختی کارکنان، به شدت بالا و سرسام‌آور است. در سال‌های اخیر رشد اقتصادی در این کشور به شدت افزایش داشته است و این رشد اقتصادی به ایرلند کمک کرد تا بتواند با اشتغال زایی نرخ بیکاری را در کشور خود کاهش دهد و همین طور میانگین درآمد سالیانه شهروندانش را افزایش بدهد.

۲ – نروژ
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

بعید است که پرداخت حقوق بالای ۷۰۰۰ دلار در سال هیچ کسی را از زندگی در نروژ اذیت کند! تعجب نکنید که نروژی‌ها به طور متوسط ۷۸۰۰۰ دلار در سال دریافت می‌کنند. به همین دلیل است که نروژ نیز در فهرست ایده‌آل ترنین سطح زندگی و یکی از بهترین کشور‌های جهان قرار دارد. همچنین نروژ احترام زیادی نسبت به کسب و کار‌های نوپا قائل می‌شود و دولت این کشور به شدت از کارآفرینی حمایت می‌کند.
 
شهروندان از حقوق بالا، کیفیت عالی زندگی، مراقبت‌های رایگان سلامتی و فرصت‌های شغلی لذت می‌برند. نروژدر ۶ سال گذشته در شاخص توسعه انسانی و احترام به حقوق بشر اول بوده است. اگرچه نروژی‌ها مقدار زیادی از مالیات بر درآمد را پرداخت می‌کنند، اما بیشتر مردم نروژ در رفاه کامل به سر می‌برند و شاید جز معدود کشور‌هایی است که جوانان آنجا فکر مهاجرت درسر ندارند!

۱ – سوئیس
 
بالاترین دستمزد‌ها در کدام کشور‌ها پرداخت می‌شود؟

به جرات می‌توان گفت که سوئیس نه تنها در تمام اروپا بلکه در تمام جهان، یکی از بهترین سازه‌های اجتماعی را در اختیار دارد. دولت سوئیس امکانات زیادی برای شهروندان خود فراهم می‌کند و بهترین زیرساخت‌ها را در نظام اقتصادی خود پیاده می‌کند. حمایت دولت از بخش‌های خصوصی و مالیات متناسب، منجر به راحتی انجام کسب و کار در این کشور شده است. جالب است بدانید که آن‌ها به شهروندان خود یک مالیات بر درآمد سنگین ۳۰ ٪ را اختصاص می‌دهند، اما برای پرداخت آن هیچ مشکلی نخواهند داشت، زیرا بالاترین حقوق را در کل جهان دریافت می‌کنند!
 
مردم سوئیس با درآمد متوسط تقریبا ۸۰۰۰۰ دلار در صدر این لیست قرار گرفته‌اند و شاید هیچ مانعی برای حل مشکلات مالی در سر راه خود نداشته باشند. اقتصاد سوییس بر پایه گردشگری، ساخت ماشین آلات صنتعی و مواد شیمیایی بنا نهاده شده است. همچنین سوئیس جز ۱۰ کشوری قرار دارد که بهترین شرایط سرمایه‌گزاری و راه‌اندازی یک کسب و کار در آنجا محیا می‌باشد. علاوه بر تمام نکات یادشده، کشور سوئیس پس از پایان یافتن جنگ جهانی دوم در میان امن‌ترین کشور‌های جهان شناخته شده است.
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/01/30
ولی بازم هیچکدوم از اینا از نظر درآمد به کشور ما نمیرسند یک کارگر حدودا 1345 دلار در سال حقوقشه
پاسخ ها
طراوت
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۲
خخخ
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1398/01/30
ما ‌ کجا قرار گرفتیم . حقوقهای ما بازنشسته ها به چند روز هم نمیرسن همش استرس همش اضطراب . همش دعا میکنیم مریض نشیم پول دوا دکتر نداریم بیمه هامونم که همش الکیه .
خواهشا چاپ کنید شاید یک مسئولی دید دلش برای مردم سوخت .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
مطمئن باش هیشکی دلش به حال امثال تو نمیسوزه جیبای خودشون هنوز پر نشده ک ب تو برسن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
مسول اگه دلش به حال من و تو میسوخت نمیومد تو تریبون نماز جمعه بگه به جهنم که تحریم ها تشدید بشه
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/01/30
البته بیشترین دستمزد توی ایران پرداخت میشه ولی واسه اینکه سیل مهاجران به کشور سرازیر نشه توی لیست قرارش ندادن
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1398/01/30
در ایران خخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
گفت کشورها . ایران که جز کشورها به شمار نمیاد. مملکتی که با داشتن این همه نفت و معدن پولش از نظر ارزش از پایین تو رده دوم دنیا قرار داره که کشور محسوب نمیشه.
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1398/01/30
اگر ماهی ۳ملیون حقوق بگیری ،میشه ۲۰۰ دلار که سالانه میشه ۲۴۰۰دلار،یعنی حقوق یک سال یه کارمند رده متوسط مابا مدرک ارشد و یا دکترا برابر حقوق یه روز یه کارگر تو آمریکاست،حالا در نظر بگیرید حقوق یه کارگر که نصف این مقداره ،یعنی حقوق یه سال یک کارگر در ایران معادل دستنزد نصف روز کار کردن یه کارگر تو این کشورهاست،علی برکت الله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
داداش اگه جایی پیدا کردی ۳ میلیون حقوق میدن شب واسه خوابم از اونجا بیرون نرو. من با فوق لیسانس و ۶ سال سابقه کار دارم ماهی ۱۸۰۰ حقوق میگیرم
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/01/30
در ایران هم اگه بتونی خودتو بکشی ۶-۷ سال درس بخونی مث خود من فوق لیسانس بشی و تازه اگه بتونی کار پیدا کنی میتونی درامد سالی ۱۳۰۰-۱۴۰۰ دلار در سال داشته باشی. یعنی میشه ایرانو جهنم دنیا تصور کرد با این شرایط. البته اینم در نظر داشته باشید که کشورمون جز کشورایی هست که از نظر نفت و معادن تو سطح ثروتمند تلقی میشه. حالا اشکال کار کجاس باید تو حاکمان ایران جستجو بشه
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1398/01/30
کشور ثروتمندی مثل ایران ک ب تنهایی اندازه 33 درود منابع کل اروپارو داره حقوق سالیه حدود 1400 دلار فاجعس تازه وقتی بدتر میشه ک ب این حقوق تورم ماهانه هم حساب کنی، عملا پس اندازه ک هیچ ی چیزم باید از جونت بزاری
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1398/01/30
درآمد مسوولین چند ده برابر این مبالغ درج شدست۰از ایران چیزی ننوشتن یوقت ریا نباشه خدایی نکرده
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1398/01/30
درایران برای ازما بهتران بالاترین دستمزد را پرداخت میکنند
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1398/01/31
چیزی نیست عوضش هر هر ماه ۴۵ تومن یارانه میدن...
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/01/31
ای روزگارررررر آخه تاکی؟!؟؟!؟
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1398/01/31
تو ایران یه متخصص پزشک سالانه تا4 یا5 میلیارد درامد داره صاحبان کارخانجات خصوصی که دیگه تا 20 یا 30 میلارد در ماه مدیرای ارشد ومیدیر کل ادارات وبخش خصوصی تا 2 میلیارد در سال ولی اکثر مردم یا کار درست وحسابی ندارن یا بیکارن بازنشسته ها که در سال شاید 20 میلیون در امدشون نباشه دولت مقصره چون زیر ساخت وقانون راهشو درست نکرده
پاسخ ها
يه كارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
منم به ماهي دو تومنم راضيم خداروشكر.
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1398/02/01
واقعا كه پس ايران چي؟ مرجان جون و بابك جون در طي مدتي كوتاه به اندازه بودجه يكسال مملكت اونا پول درآوردن يك شبه! بعد اسمشون نيست؟
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1398/02/02
ما توی ایران همینجوری زنده هستیم و همینکه یه نفسی میاد و میره باید خدا رو شکر کنیم، این درآمدها و این داستانها مال کفار غربیه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج