پرونده جنجالی پرسپولیس - دایی بسته شد
۸۵۱۴۲۵
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
۵۱۱۷ 
ماجرای ناراحتی علی دایی بابت عدم پرداخت مطالباتش در زمان حضور روی نیمکت پرسپولیس، با پیگیری و پرداخت آن توسط باشگاه به پایان رسید.

خبرآنلاین: علی دایی که در ابتدای فصل چهاردهم در ماجرایی عجیب توسط حمیدرضا سیاسی از هدایت تیم برکنار شده بود، در این مدت بابت عدم پرداخت مطالبات مربوط به مالیات خود به چالش بزرگی با باشگاه پرسپولیس برخورده بود. ماجرایی که همواره یکی از دلایل مصاحبه‌های تند او علیه مدیران وقت باشگاه از مدیری به مدیر بعدی انتقال می‌یافت.

سرمربی کنونی سایپا که از زمان جدایی‌اش از نیمکت پرسپولیس، تجربه حضور روی نیمکت صبای قم، نفت تهران و بعد از آن سایپا را تجربه کرد، همواره بابت عدم پرداخت مطالبات مربوط به مالیاتش شاکی بود و اخطارهای ممیزهای مالیاتی به شدت عصبانیت او که با بیزینس‌های خارج از فوتبال و مراودات مربوط به آن نیز سر و کار داشت، افزود.

با حضور علی اکبر طاهری و عدم توجه این مدیرعامل نسبت به نامه‌های علی دایی، این عصبانیت افزایش یافت و در حالی که این مبلغ در زمان جدایی علی دایی 112 میلیون بود، با بی توجهی نسبت به پرداخت آن و جرایم به مبلغی نزدیک به سه میلیارد تبدیل شد!

اکنون باشگاه پرسپولیس در نهایت موفق شد تا بدهی 350 میلیونی دایی را پرداخت کند تا بزرگترین پرونده میان طرفین که علی دایی را طی سالیان اخیر روبروی باشگاه قرار داده بود، بسته شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1398/01/24
الان دادن که باهاشون تبانی کنه و نتیجه رو واگذار کنه
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1398/01/24
جالبه ، این مشکل باید الان قبل از بازی سایپا _ پرسپولیس میشد ، واقعا که
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/01/24
دایی حالا راحت بخوابد
دایی هرچه داره ازپرسپولیس بدست آورده نه اینکه برحقش بگذره اما انتظار بود دراین بی پولی پرسپولیس وقت میداد قلعه نوی مرفاوی و......ازاستقلال طلبکارهستن مثل دایی باشکایت ومصاحبه و،،،،،،،علیه استقلال اقدام کردن
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1398/01/24
این پول پاداش راه دادن دایی به پرسپولیس برا قهرمانیست در واقع دایی رو مدیون خود میکنند تا بلکه تیمش شل بازی کنه
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1398/01/24
اره روزبازی باسایپا پرونده چندین ساله بسته شد!!!!!!!!!!!! تبانی بالاترازاین کجامیتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاداش باخت سایپا به تیم حکومتی روعلی دایی نقدا دریافت کرد!!!!!!!!!!!!! "
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1398/01/24
امروز هم علی آقا وامی ده وطلب پولی اینجوری جبران می شه!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج