تقدیر جهانگیری از ایجاد سیل‌بند انسانی در دهلاویه
۸۵۱۴۹۷
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
۱۰۴۰۴ 
معاون اول رئیس جمهوری ویدئوی «سیل بند انسانی دهلاویه» در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را نشانه گویایی از غیرت و حمیت جوانان و حیات اجتماعی جامعه ایرانی عنوان و تصریح کرد:اولویت اصلی دولت از ابتدای وقوع سیل، حفظ جان مردم بوده و هست.

خبرگزاری ایسنا: معاون اول رئیس جمهوری ویدئوی «سیل بند انسانی دهلاویه» در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را نشانه گویایی از غیرت و حمیت جوانان و حیات اجتماعی جامعه ایرانی عنوان و تصریح کرد:اولویت اصلی دولت از ابتدای وقوع سیل، حفظ جان مردم بوده و هست.

تمجید جهانگیری از ایجاد سیل‌بند انسانی در دهلاویه

 اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت:

«فیلم و تصویری که این روزها با عنوان «سیل بند انسانی دهلاویه» در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد، نشانه گویایی از غیرت و حمیت جوانان و حیات اجتماعی جامعه ایرانی است.

دهلاویه که همه ما به آن تعلق خاطر داریم، کانون خاطره‌های مقاومت ملت ما و نماد شرف و حماسه در دوران دفاع مقدس است و همچنان هم می‌تواند حماسه آفرین باشد؛ حماسه امروز اما از نوع دیگر است. حماسه‌ها را باید به سوی همبستگی ملی و چاره اندیشی برای کمک به آسیب دیدگان و جبران خسارات و ساختن دوباره مناطق آسیب دیده بکشانیم.

اولویت اصلی دولت از ابتدای وقوع سیل، حفظ جان مردم بوده و هست. خسارت‌های مادی و خرابی‌های خانه و شهر و روستا را می‌توان و باید با همیاری و همدلی دولت و مردم ساخت و به فضل الهی خواهیم ساخت.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1398/01/24
و نشان از بی مسولیتی مسولین هست
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1398/01/24
چرا هور العظیم را باز نمیکنید تا آب به وارد آن شود
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/01/24
جهانگیری باعث بانی بدبختی اقتصاد ایران،،
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/01/24
لامصب از بی امکاناتی هست بجای ای حرفا یه فکری کنید بحالشون
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/01/25
آقای جهانگیری عزیز این یک فیلم آموزشی برای شماوبقیه صاحب منصبان است که همینگونه جلوی این فشارکمرشکن به ملت رو بگیرید اگر که ادعا دارید خادم ملتید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج