عقب‌نشینی کاشانی: باید برانکو را حفظ کنیم
۸۵۲۲۱۸
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
۹۸۷۲ 
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:‌ برانکو از هر نظر شایستگی حضور در پرسپولیس را دارد و من همیشه در کنارش بوده‌ام.

خبرگزاری فارس: جعفر کاشانی در گفت‌وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی و در خصوص اینکه آیا پرسپولیس امسال می‌تواند باز هم انتظار قهرمانی هوادارانش را برآورده کند، گفت: صددرصد. این تیم همیشه در زمینه فوتبال و فرهنگی مطرح بوده است، پرسپولیس تمام پتانسیل‌ها را برای قهرمانی و اشاعه فرهنگ قهرمانی دارد.

کاشانی در خصوص اینکه آیا به درایت برانکو در خصوص عملکرد پرسپولیس اعتقاد دارد، گفت:‌ صددرصد همینطور است، چطور ندارم؟ برانکو را من در تیم ملی هم کنارش بودم، او باشخصیت و باکلاس است. با توجه به امکانات امروز پرسپولیس، او تمام تلاشش را کرده است. زمانی که برانکو به پرسپولیس آمد، تیم شانزدهم بود، اما حالا پای قهرمانی است، ما باید از معلومات و دانش برانکو حداکثر استفاده را در زیرساخت‌ها ببریم. آرزوی من این است که تیم‌های پایه ما با نظر و دانش برانکو ساخته شود.

وی در خصوص اینکه در رسانه‌ها از قول او نقل شده که مدیریت باشگاه پرسپولیس نقش اساسی را در نتایج تیم دارد، گفت: از قول من خیلی چیزها می‌نویسند، بزرگ‌ترین هنر مدیریت باشگاه حفظ برانکو است، او نوک نیزه اهداف باشگاه است. از دربان باشگاه تا هواداران تیم در دورترین نقاط کشور، در فرهنگ باشگاه تأثیرگذار هستند. برانکو لیاقت حضور در باشگاه را داشته است. آرزوی من این است که از او برای آینده استفاده کنیم. نتیجه مجموعه کار مدیریت باشگاه بردهای پرسپولیس است. مربی این تیم چه کسی است؟ او از هر نظر شایستگی حضور در پرسپولیس را دارد و من همیشه در کنارش بوده‌ام.

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی باشگاه گفت: در این مسائل اصلا بحثی نیست، برانکو با حداقل امکانات توانسته عملکرد خوبی داشته باشد، تیم بزرگ، مشکلات خاص خودش را دارد. جمع کردن تیم کار مربی تیم است. او پدر بچه‌ها است.

کاشانی در مورد اینکه عملکرد برانکو و کادرش خوب بوده، اما آنها از اوضاع مالی ناراحت هستند، گفت:‌ شما ببینید شرایط روز مملکت چگونه است، تفاوت ارزی را ببینید، امیدوارم روزی باشگاهی باشیم که در بخش خصوصی کار می‌کنیم. باید مشخص بشود به چه اهدافی می‌خواهیم برسیم. پویایی فرهنگ، اقتصاد قوی می‌خواهد.

وی در خصوص ۵۰ میلیارد پاداش قهرمانی پرسپولیس گفت:‌ من هم همین سؤال را از شما می‌کنم. من به عنوان پیشکسوت فوتبال صحبت می‌کنم. ما باید فرهنگ‌سازی کنیم. من شاهین را ساختم. برای پرسپولیس ۶۰ هکتار زمین گرفتم که آقای مهرعلیزاده آن را کلنگ زد. ما باید از نخبگان‌مان حداکثر استفاده را ببریم. من برای پرسپولیس استادیوم کاظمی را گرفتم، بودجه گرفتم و... .

کاشانی در مورد این ۶۰ هکتار زمین گفت: در مجموعه پرند ۶۰ هکتار زمین گرفتم و الان من هم نمی‌دانم چرا از آن خبری نیست. مهرعلیزاده رئیس وقت تربیت بدنی آن را کلنگ زد، اگر شما از آن خبردار شدید به من هم بگویید. اینقدر به من رئیس نگوئید، من هم عضوی از هیأت مدیره هستم. آرزویم این است که پرسپولیس باشگاه بشود و از هوادارانی که یک عمر کنار ما بودند و پیشکسوتان باشگاه برای پویایی فرهنگ جامعه از طریق ورزش استفاده بشود. عنوان به کسی شخصیت نمی‌دهد. مقام، عملکرد انسان‌هاست.

وی در پاسخ به سؤال دوباره در مورد ۵۰ میلیارد پاداش قهرمانی پرسپولیس گفت: من هم همین سؤال را از شما می‌کنم، شما سوال کردید و حتما به گوش مسئولان باشگاه می‌رسد و آنها حساب‌ها را اعلام می‌کنند، اینجا همه چیز حساب و کتاب دارد. من به آقای عبدی گفتم کنار تیم پرسپولیس یک تیم جوانان و امید از بچه‌هایی که بی‌بضاعت هستند درست کنید.

کاشانی در مورد اینکه زمانی در مورد برانکو گفته بود معلم کلاس اول به کار کلاس ششمی‌ها نمی آید، گفت:‌ اگر من امروز اولین روزم در تیم باشد و فردا شهره آفاق شوم، شما به چشم همان بچگی به من نگاه می‌کنید؟ من کلی می‌گویم، امروز پدر شما وقتی شهرت پیدا کرده‌اید و جایگاهی به دست آورده‌اید، باید مانند گذشته شما را صدا کند؟ شما در مورد برانکو به من نگویید، من خودم با او هستم. ما باید جوان‌هایمان را زیرنظر او تربیت کنیم. او که همیشه نیست. باید بازیکنان آینده‌دار را زیرنظر او بسازیم.

وی در خصوص تمدید قرارداد با برانکو و نگرانی‌های هواداران گفت: باشگاه تعهد دارد و برانکو هم همیشه با صبر و شکیبایی کار کرده است، او هیچ‌وقت نگفته چرا به من پول نداده‌اید و حتی بارها شده که گذشت هم کرده است.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/01/26
کاشانی از یه عده خط گرفته حاشیه ایجاد کنه
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/01/26
کاره یی نیستی ما ( هوادار ارتش سرخ) تصمیم میگیریم ، تو سریعتر پول و طلب برانکوی عزیز را جور کن دخالت دیگه مش جعفر نکن .افرین پسر خوب
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1398/01/26
به امسال شما باج نمیده به خاطر همین میخواستید دکش کنید
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
حرمت پیشکسوت خوشنام باشگاهوحفظ کن سرخدل.
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/01/26
درود به جناب کاشانی بزرگ که از بنیانگذاران پرسپولیس هستید شما بر خاسته از مکتب علم و درس .اخلاق ورزش هستید و متاسفم برای بعضی رسانه ها که میخواهند برای پرسپولیس حاشیه درس کنن
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
احسنت.درودبرتوهوادارواقعی پرسپولیس کبیر.
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/01/26
اقای کاشانی خیلی عزیزی ،ولی چند مدل حرف میزنی هر روز یک حرف ؛نمیشه که هر طرف باد بیاد همون طرف قش کنی ؛تا دیروز که برانکو کاری نکرده بود وشما تیم رو قهرمان کردی حالا باز دکباره برانکو شد عزیز ،زشته ،چرا احساسی حرف میزنی که مجبور بشی یه طوری جمش کنی ،خدا عقل به ادم داده قبل از حرف زدن خوب فکر کن ؛البته سن شما خیلی زیاده بعضی موقع ها دست خودت نبست استرس داری
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/01/26
کاشانی لطفا حلقتو ببند
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/01/26
آقای کاشانی من یک پرسپولیس 10آتشه هستم تمام زندگی موگذاشتم یطرف نگاه کردن بازی پرسپولیس یکطرف الان25سال.شماجای پدربزرگ ماهستین خواهشابروخونه بخواب بخدابس.بذارلذتمونوببریم باتیم مون پرسپولیس برانکوباشه عزیزم برودیگه وقت خوابنه ممنونم...
France
14:56 - 1398/01/26
توفقط‌دهنت‌راببندتاتیم‌ارامش‌داشته‌باشد
United Arab Emirates
15:23 - 1398/01/26
خخخخخخخ...... مش جعفر !!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/01/26
جدیدا پیشکسوت ها نمیدونم برا چی دارن حاشیه درست میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
خط گرفتن از یه سری افراد تا دوباره علی دایی رو بیارن پرسپولیس و تیمو به خاک سیاه بنشونن
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1398/01/26
عذرخواهی از هوادارن یادش رفت
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1398/01/26
آقای کاشانی نیازی به مصاحبه شما نیست تیم مدیر عامل داره مصاحبه میکنه شما فقط دهنتو ببند و برای تیم حاشیه درست نکن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج