غلامی: اسم استان جدید را کاشان بگذارید!
۸۵۳۴۲۸
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۳
۶۹۹۲ 
معاون عمرانی استانداری اصفهان به طرح مباحثی مثل استان اصفهان شمالی واکنش نشان داد و گفت: یک استان اصفهان داریم و تا همیشه این استان با همین نام باقی خواهد ماند و پسوند شمالی و جنوبی هم به این استان اضافه نخواهد شد. کسانی که به دنبال این موضوع هستند و علاقه دارند استانی را تشکیل بدهند به دنبال تشکیل استان کاشان یا هر مقوله دیگری باشند و پیگیری خود را به گونه دیگری پیش ببرند.

خبرگزاری ایسنا: معاون عمرانی استانداری اصفهان به طرح مباحثی مثل استان اصفهان شمالی واکنش نشان داد و گفت: یک استان اصفهان داریم و تا همیشه این استان با همین نام باقی خواهد ماند و پسوند شمالی و جنوبی هم به این استان اضافه نخواهد شد.

حجت الله غلامی در گفت و گویی در خصوص طرح برخی از مباحث همچون ایجاد استان اصفهان شمالی، اظهار کرد: این موضوع امروز توسط عده‌ای مطرح می‌شود، اما باید گفت کشور یک اصفهان دارد و یک استان اصفهان داریم و استان شمالی و جنوبی اصفهان اصلا در سیستم و تقسیمات کشوری وزارت کشور جایی ندارد و نخواهد داشت.

وی افزود: کسانی که به دنبال این موضوع هستند و علاقه دارند استانی را تشکیل بدهند به دنبال تشکیل استان کاشان یا هر مقوله دیگری باشند و پیگیری خود را به گونه دیگری پیش ببرند.

معاون عمرانی استانداری اصفهان ادامه داد: باز هم تاکید می‌کنم یک استان اصفهان داریم و تا همیشه این استان با همین نام باقی خواهد ماند و پسوند شمالی و جنوبی هم به این استان اضافه نخواهد شد.

غلامی تصریح کرد: عده ای تصور می‌کنند اگر چنین اتفاقی رخ دهد خدمات بهتری به منطقه آنها ارائه خواهد شد یا اینکه به دنبال اهداف خاصی برای انتخابات سال جاری هستند، اما باید بدانند که ما یک استان و یک اصفهان داریم.

وی تاکید کرد: امکان ایجاد استان اصفهان شمالی در حال حاضر از نظر اقتصادی هم وجود ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1398/01/29
هر کی بخواد اصفهانو چند تیکه کنه پارش میکنیم
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/01/29
تجزیه استانهاکلیدخوردهه
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1398/01/29
مثلا اگر بنا باشد مثل خراسان اصفهان جنوبی وشمالی داشته باشید چه لطمه ای به حیثیت واعتبار شما واستانتان زده خواهد شد چرا این تقسیم را تکه پاره کردن استان تلقی میکنید ناسیونالیست بودن معنایش این نیست
United Arab Emirates
09:00 - 1398/01/29
ایول کاملا درست گفتند آقای غلامی اگر دست ب چنین حماقتی زده بشه ما اصفهانیا جنگ رو درس میکنیم
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1398/01/29
درود بر شما
کاش یه آدم مسول با غیرت هم تو استان فارس پیدا بشه
افسوس و صد افسوس که
گشتم نبود نگرد نیست
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1398/01/29
با این کارها دارن بیکاری و کم میکنند . همه به جون هم بیفتن .
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/01/29
دیگه مثل انتقال اب از اصفهان به استان های دیگه کلا سرمون نمی ره این بار به هیچ وجهی اجازه نمی دیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج