دستگیری کلاهبرداران ۶۰۰میلیونی در قزوین
۸۵۳۷۶۴
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳
۷۰۳۰ 
فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: 2 کلاهبردار حرفه‌ای با بزه انتسابی به میزان 6 میلیارد ریال در حوزه فروش مسکن توسط ماموران آگاهی این استان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

خبرگزاری ایلنا: فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: 2 کلاهبردار حرفه‌ای با بزه انتسابی به میزان 6 میلیارد ریال در حوزه فروش مسکن توسط ماموران آگاهی این استان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ مهدی حاجیان در این خصوص بیان کرد: درپی وصول یک‌فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری و فروش واحدهای آپارتمانی و مغازه به چندین نفر و با توجه به اینکه اکثر مال باختگان از قشر کارگر و زحمتکش بودند با تشکیل یک کارگروه ویژه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: با تلاش فنی ماموران پلیس آگاهی هویت یکی از متهمان در قزوین شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ حاجیان اظهار کرد: با اقدامات فنی و شگردهای پلیسی صورت گرفته، متهم دیگر پرونده نیز در یکی از استان های هم جوار شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی و هماهنگی لازم در استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی قزوین منتقل شد.

به گفته این مسئول انتظامی، متهمان دربازجویی‌های تخصصی و فنی ماموران آگاهی استان به بزه انتسابی از طریق فروش یک واحد آپارتمان به چندین نفر اعتراف کردند.

سرهنگ حاجیان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: تاکنون این پرونده چندین شاکی داشته و شهروندانی که به این شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند می توانند با مراجعه به پلیس آگاهی استان برای پیگیری موضوع از طریق قانونی اقدام کنند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج