واکنش ترامپ به گزارش مولر
۸۵۳۹۷۵
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
۴۹۶۹ 
رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی به گزارش «رابرت مولر» درباره دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ ایالات متحده واکنش نشان داد.

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ با انتشار پیامی به گزارش «رابرت مولر» درباره دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ ایالات متحده واکنش نشان داد. در این پیام که در توئیتر منتشر شده آمده است: با ادای شهادت موافقم. لازم نیست که من به سوالاتی که درباره من در گزارش مطرح شده پاسخ بگویم؛ به مواردی که کاملاً مزخرف هستند فقط به خاطر اینکه بقیه خوب به نظر برسند. این امر (تهیه گزارش) به صورت غیرقانونی و محرمانه آغاز شد، کاری که هر گز نباید انجام می‌شد.

شب گذشته نسخه تعدیل شده گزارش مولر بازرس ویژه تحقیقات در خصوص دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا که وعده انتشار آن داده شده بود امروز منتشر شد.

مولر معتقد است وی اختیار احضار ترامپ را داشت هرچند این کار را نکرد. دادستان‌های تحقیقات، ترامپ را احضار نکردند زیرا موجب «تأخیر عمده» در تحقیقات می‌شد.

در گزارش بازپرس ویژه آمریکا درباره تحقیقات روسیه آمده است وکلا قادر به حصول رأی درباره مساله انسداد اجرای عدالت توسط ترامپ نبودند. ترامپ از مدیر سابق ستاد انتخاباتی خود خواسته بود از «جف سشنز» دادستان کل سابق آمریکا بخواهد اعلام کند تحقیقات روسیه بسیار غیرمنصفانه است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج