حسن‌زاده: درباره اتفاقات تبریز منتظر گزارش هستیم
۸۵۴۱۴۵
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
۵۷۲۵
رئیس کمیته انضباطی گفت: درباره اتفاقات تبریز منتظر گزارش مقامات رسمی هستیم.

خبرگزاری فارس: اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی درباره شرایط مسابقات لیگ در هفته های پایانی اظهار داشت: تمامی عوامل لیگ و مسئولان پای کار هستند تا مسابقات بدون هبچ مشکلی برگزار شود. شخصا دیروز در قائمشهر بودم و از نزدیک بازی نساجی و پدیده را رصد کردم و بازی در جو بسیار خوبی برگزار شد و تماشاگران میزبان رفتار مثبت و مناسبی داشتند و زیر باران تیم خود را تشویق کردند. توقع داریم که همه تماشاگران در همه شهرها اینگونه باشند.

وی درباره اتفاقات رخ داده در پایان بازی تراکتور و پیکان در تبریز گفت: تا گزارش رسمی مقامات بازی نظیر تیم داوری و نماینده فدراسیون به دست ما نرسد، نمی توانیم در این زمینه تصمیمی اتخاذ کرده و پاسخ بدهیم. من شخصا بواسطه حساسیت های موجود همه اتفاقات و بازی ها را رصد کرده و مطالب را جمع بندی می کنم. اما محور تمامی تصمیمات ما درباره اتفاقات گزارش مقامات رسمی است.

حسن زاده افزود: درباره اتفاقات تبریز چون هنوز گزارش به دست ما نرسیده، کمترین اطلاعات را داریم به ویژه درباره اتفاقاتی که در شهر رخ داده است. حتی از دیروز پیامک های فراوانی از سوی هواداران به من رسیده و روایت های متفاوتی صورت گرفته.

رئیس کمیته انضباطی که با رادیو ورزش صحبت می کرد، درباره سرعت در اعلام رای انضباطی با توجه به حساسیت ماجرا و هفته های پایانی گفت: آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال در سال 96 تغییر کرد و در اسفند سال گذشته اصلاحات آن انجام شده و بر طبق آن نمی توانیم به سرعت رای بدهیم. مهلت اعلام رای 48 ساعت بعد از وصول گزارشات مقامات رسمی است.

حسن زاده درباره برخورد با بازیکن مغضوب تراکتورسازی بعد از اتفاقات بازی با سپیدرود اظهار داشت: آن بخشی که درباره تخلفات احتمالی یک بازیکن خاص باید تصمیم گیری کند، در صلاحیت ما نیست و کمیته اخلاق در این زمینه ورود کرده. با این وجود من تاکید می کنم هر اقدامی و اعتراضی باید از مجرای درست و قانونی باشد و هر رفتار و برخوردی خارج از قاعده التهاب آور است.

وی درباره اتفاقات هفته پایانی لیگ های پایین تر نیز گفت: لیگ برتر ضابطه مند است و زیر ذره بین همه قرار دارد اما در لیگ های پایین تر کمتر در دید قرار دارد و رمراقبت بیشتری می خواهد و همه ارکان فدراسیون در این زمینه حساس هستند و هر هفته جلسه داریم و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

حسن زاده در پایان گفت: از هواداران تیم ها می خواهم که احساسات خود را کنترل کنند و اجازه دهند که در آرامش کار خود را انجام داده و تصمیم گیری کنیم تا حق به حقدار برسد.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1398/01/31
گزارش هم بیاد از ترس نمیتوانی حکم بدی واقعا با این اتفاقات در تبریز فعلا بازی نباید برگزار شود
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1398/01/31
هنوز گزارشات رادوشویچ-سیدجلال-بیرانوند-شجاع خان و....گزارش به دست شما وتورک نرسیده!؟
شجاع خان میگن خواسنگاری یکی از اقوامتان کرده حقیقت داره!!!؟؟؟
دیگه قوم خویش می شوید!
پاسخ ها
مسعود. الف
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
بشکه آب یخ علی جکوز رو استفاده کن خیلی به کارت میاد.!!!
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1398/01/31
ببینیم چیکار میکنی..ولی فکرنکنم اتفاقی بیوفته مثل همیشه ولی اگه پرسپولیس بود یک سال محروم بود
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/01/31
سریع به نفع لنگ رای بده بازی بدون تماشاگر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
با تماشاگر بدون تماشاگر پرسپولیس قهرمان است شما برای تلاش کنید
PS
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
چراکه نه تاچش توامثال تودراد
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/01/31
یعنی دلتون میخاد هر وحشی بازی خواستید توی دره خرها دربیارید آخرش ازتون تقدیر هم بشه؟؟؟؟
جای تیم بی هویت و بی ریشه توی لیگ برتر نیست.
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/01/31
اقای حسن زاده مثل مردحکم کن .باید برای یکبارهم شده یک نفرجلوی این تماشاگرنماهای تبریز بایستد تاتوهم نگیرشون که هرکاری کنند باقلدری وهوچیگری میتونندپاکش کنند.توروخدا ملاحظه نکن برای هیچ تیمی وهیچ شهری تاعدالت برقرارباشه ..
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1398/01/31
رقیبان تراکتور نا جوان مردانه وارد رقابت شداند مانند خریدن بازیکنان تراکتور وخرید داوران دوپینگ کردن حریفان تراکتور وتلسم وجادو وجنبل کردن تراکتور توسط رقیبان
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1398/01/31
خدا اون روزه نیاره که خون مردم باغیرت آذربایجان به جوش بیاد تهران را به سرتان خراب میکنن خواهشن با دم شیر مردها آذربایجان در نیفتید پشیمان میشید برای همیشه...
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1398/02/02
با دم شیر؟؟؟ یا دم خررر
پاسخ ها
...
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
اشگان دژاگه رو محروم کنید ..تراکتور هم بدون تماشگر کنید تا لجنپولیس تیم وزارت ورزش راحتتر قهرمان بشه..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج