سردرگمی برای قیمت گذاری بنزین ادامه دارد
۸۵۶۰۱۱
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
۱۴۳۹۲ 
عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفته است که این شورا تاکنون تصمیمی برای سهمیه‌بندی و یا افزایش قیمت بنزین اتخاذ نکرده است.

تسنیم: عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفته است که این شورا تاکنون تصمیمی برای سهمیه‌بندی و یا افزایش قیمت بنزین اتخاذ نکرده است.

توضیحات مهم یک نماینده مجلس درباره سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزینتوضیحات مهم یک نماینده مجلس درباره سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزینتسنیم نوشت: عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفته است که این شورا تاکنون تصمیمی برای سهمیه‌بندی و یا افزایش قیمت بنزین اتخاذ نکرده است.علی بختیار عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی انرژی، با اشاره به اخبار منتشر شده درباره احتمال سهمیه‌بندی بنزین، گفت: در شورای عالی انرژی که آخرین جلسه آن 28 اسفند سال گذشته برگزار شد، درباره این موضوع بحثی مطرح نشد.وی با بیان اینکه در مجلس نیز بحثی درباره سهمیه‌بندی و یا افزایش قیمت بنزین مطرح نیست، ادامه داد:حتی در زمان بررسی بودجه سال 98 سناریوهای مختلفی برای قیمت و سهمیه‌بندی بنزین مطرح شد که نمایندگان با تمامی آنها مخالفت کردند.نماینده گلپایگان در مجلس تصریح کرد:ظاهراً در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا مباحثی درباره بنزین مطرح شده است که نمایندگان نیز از آن بی‌اطلاع هستند.عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه طرحی فراکسیون امید برای جبران خسارت سیل‌زدگان تدوین کرده بود که پیشنهاد شده بود در آن طرح آورده شود که 200 تومان به قیمت بنزین و گازوئیل افزوده شود و مبلغ مابه‌التفاوت به سیل‌زدگان اختصاص داده شود، اظهار داشت:این پیشنهاد در جمع‌بندی نهایی طرح رای نیاورد و عملاً این موضوع نیز از راه به جایی نبرد.

علی بختیار عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی انرژی، با اشاره به اخبار منتشر شده درباره احتمال سهمیه‌بندی بنزین، گفت: در شورای عالی انرژی که آخرین جلسه آن 28 اسفند سال گذشته برگزار شد، درباره این موضوع بحثی مطرح نشد.

وی با بیان اینکه در مجلس نیز بحثی درباره سهمیه‌بندی و یا افزایش قیمت بنزین مطرح نیست، ادامه داد:حتی در زمان بررسی بودجه سال 98 سناریوهای مختلفی برای قیمت و سهمیه‌بندی بنزین مطرح شد که نمایندگان با تمامی آنها مخالفت کردند.

نماینده گلپایگان در مجلس تصریح کرد:ظاهراً در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا مباحثی درباره بنزین مطرح شده است که نمایندگان نیز از آن بی‌اطلاع هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه طرحی فراکسیون امید برای جبران خسارت سیل‌زدگان تدوین کرده بود که پیشنهاد شده بود در آن طرح آورده شود که 200 تومان به قیمت بنزین و گازوئیل افزوده شود و مبلغ مابه‌التفاوت به سیل‌زدگان اختصاص داده شود، اظهار داشت:این پیشنهاد در جمع‌بندی نهایی طرح رای نیاورد و عملاً این موضوع نیز از راه به جایی نبرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1398/02/05
ادمین کمتر از جاهای مختلف مطلب بنزین بزار اخه مگه بودجه بسته نشده حالا از پارسال مرداد حرفش و زدی بسته دیگه چه قدر حرف بنزینمیزنی اخه فکر این مخاطبان نمیکنی به نظرات کاربران احترام بگذارید امان از شما
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
دولت ومجلس هر وقت از نظر اقتصاد کم میارند فشار را داخل جامعه میکشند وبر مردم فشار میارند از یک طرف با مطرح کردن وقانون کردن تردد از اول تیر طرحی بعنوان آزاد سازی طرح زوج وفرد وپولی کردن این طرح شکست خورد که مطمئنن با اعتراض مردم مواجه خوهد شد چون ۸۰ درصد از رانندگان از شغل دوم به این کار مبادرت دارن وحالا صحبت از افزایش قیمت بنزین لطفا جامعه را دچار تنزل ومشکل نکنید مردم به اندازه کافی اعصباشان از بی عدالتی وگرانی خورده شده است لطفا کارشناسان بی تدبیر جامعه ایران را بسمت فرانسه نبرند وماههاست مردم در خیابان با نیروهای پلیس درگیرند وحکومت نتوانسته آنها را از خیابان جمع کند پس متوجه باشید چی میکنید این ایران آرام را ملتهب نکنید.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
بنزین بای 5000 تومان بشود
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/02/05
مردم شدن عروسک خیمه شب بازی
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/02/05
وقتی فروش نفت صفر بشه مردم تاوانش رو میدن با گرونی ارز خودرو سوخت
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/02/05
خداانشاالله مسولین دست اندارکاروباعث گرانی بنزین وغیره راسردرگم کند
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/02/05
سلام
بهترین گزینه برای افزایش قیمت بنزین 10 درصد می باشد تا ازانباشت مطالبات صنفی و اجتماعی جلوگیری بشه اینکار باعث می شه همه تکلیف خودشونو در ابتدای هر سال بدونن.
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/02/05
سلام
بهترین گزینه برای افزایش قیمت بنزین 10 درصد می باشد تا ازانباشت مطالبات صنفی و اجتماعی جلوگیری بشه اینکار باعث می شه همه تکلیف خودشونو در ابتدای هر سال بدونن.
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1398/02/05
بابا نرخ بنزین سر درگمی نمی خواهد نرخ بنزین را باید بکنند سه هزار تومان وبه مردم یارنه سوخت بدهند
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/02/05
هرگونه افزایش قیمت بنزین دراین شرایط بحرانی تورم که امان مردم رابریده،برتک تک اقلام ضروری وموردنیازمردم تاثیرمیگذارد وموجب افزایش بی رویه ترآنان خواهدشد! حال معلوم نیست بعضی باکدام استدلال ومحاسبه به چنین جمع بندی خواهندرسیدکه قیمت بنزین راافزایش دهند!خواهشا بیشترازاین به مردم فشارنیاوریدوموجب نارضایتی بیشترآنان نشوید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اتفاقا گرانی بنزین بسیاری از کارهارا می تواند درست کند به شرط اینکه کارشناسان متوجه باشند
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/02/05
مگه تورم برای شماها سخته مثل اجناس دیگه ای گه سر درگمی نداره
Iran, Islamic Republic of
07:20 - 1398/02/06
مشکل فقط گرونتر کردن بنزین نیست، شایدم خوب باشه! مشکل بزرگ و اساسی اینه که تمام جنسها و خدمات توی کشور دچار تورم و گرونی دوباره میشه
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1398/02/06
یکی از درآمدهای دولت که می تواند متعادل کننده وضع اقتصاد برای مملکت باشد تعیین نرخ بنزین است که لیتری ۴۰۰۰هزار تومان باشد وقیمت ماشین پراید هم ارزان کنند که لا اقل همه مردم بتوانند بخرند واینطور از مصرف بنزین الکی می شود جلو گیری کرد و
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/02/07
خرابی اقتصاد مملکت ما از ارزان بودن بنزین است بنزین را باید لیتری ۵۰۰۰تومان خرید ماشین هم ارزان کنند ودولت هم ازاین مخمصه بیرون خواهد آمد ۴۰% بنزین در کشور بیهوده والکی مصرف می شود که کار بس خطر ناکی است برای اقتصاد و
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج