اعتراض با شعار «ننگ بر دانشگاهِ جاسوس‌پرور»
۸۵۸۲۰۴
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
۷۶۴۳ 
روز گذشته همزمان با حضور شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهوری در مراسم اولین جایزه حقوق شهروندی، جمعی از دانشجویان معترض برای دقایقی مانع از برگزاری مراسم شدند.

خبرگزاری ایرنا: روز گذشته همزمان با حضور شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهوری در مراسم اولین جایزه حقوق شهروندی، جمعی از دانشجویان معترض برای دقایقی مانع از برگزاری مراسم شدند.

تعدادی از دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به آنچه تغییرات آیین نامه جدید انضباطی در فضای مجازی دانشجویان می نامیدند، اعتراض کردند.

اعتراض با شعار «دانشجو، می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد»

مراسم اولین جایزه حقوق شهروندی روز گذشته در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان « دانشجو ، می میرد ذلت نمی پذیرد» ، «همه دانسته یا ندانسته جاسوس»، «ننگ بر دانشگاه جاسوس پرور» برای دقایقی مانع از برگزاری مراسم شدند.

برخی دانشجویان معترض گفتند: حمایت از حقوق شهروندی در حد شعار باقی مانده و برخورد با دانشجویان متوقف نشده است.

در بخشی از این برنامه ، زمانی که مولاوردی برای اهدای جوایز شهروندی در جایگاه حاضر شد ، حدود 20 نفر از دانشجویان نیز در جایگاه حضور یافته و شعارهای اعتراضی سردادند.

حضور عوامل اجرایی برنامه منجر به درگیری ها لفظی بین دانشجویان معترض و این افراد شد. با ادامه شعار و اعتراض دانشجویان حراست و مسئولان برنامه ، دانشجویان را به بیرون از سالن منتقل کردند و برای چند دقیقه ای درهای سالن را بستند.

یاد آور می شود: وزارت علوم بتازگی اعلام کرد که تغییر جدیدی در آیین نامه انضباطی دانشجویان ایجاد نشده است.
در این اطلاعیه آمده است : در خصوص فضای مجازی تغییر خاصی پیش بینی نشده و در حال حاضر نیز شوراهای انضباطی در دانشگاه ها به تخلفات آشکار در فضای مجازی که شاکی خصوصی داشته باشد، ورود پیدا می کنند و این، موضوع جدیدی نیست.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج