عباسیان: هنوز در شوک برکناری دایی هستیم
۸۵۹۳۹۸
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
۴۵۹۱
هافبک سایپا در مورد تحولات اخیر این تیم و بازی با پدیده صحبت کرد.

ایلنا: معین عباسیان در خصوص شرایط این روزهای سایپا و تغییر و تحولات اخیر اظهار داشت: در دو روز اخیر اتفاقات زیادی در سایپا رخ داد که ما بازیکنان هنوز خودمان در شوک هستیم و برایمان غیر قابل باور است. خبر برکناری دایی اتفاق ناراحت کننده‌ای برای ما بود و حالا با ابراهیم صادقی که از دوستان خوبم است و مربی آینده‌داری است باید ادامه بدهیم و امیدوارم موفق شود.

وی در مورد غیر منتظره بودن برکناری دایی گفت: واقعاً ما اطلاعی از این اتفاق نداشتیم و مثل مردم از طریق رسانه‌ها از آن مطلع شدیم ولی به نظرم خود دایی می‌دانست که بازی با ذوب آهن آخرین حضورش روی نیمکت است و آماده چنین اتفاقی بود. او به خاطر دفاع از بازیکنان برکنار شد و به نوعی خودش را سیبل ما کرد.

هافبک سایپا در مورد اینکه این تغییرات چه تاثیری روی عملکرد سایپا می‌گذارد، عنوان کرد: نمی‌دانم چطور خواهد شد و باید منتظر باشیم و نتایج دیدارهای آینده را ببینیم. امیدوارم نتایج خوبی کسب شود و بتوانیم در بازی‌های باقی مانده بهترین عملکرد را داشته باشیم.

عباسیان در مورد سطح فنی ابراهیم صادقی و احتمال موفقیت او هم خاطرنشان کرد: صادقی از ابتدای فصل در کادرفنی بوده و کار می‌کرده و حالا کمی مسئولیتش بیشتر و جدی‌تر شده است. او در تمرینات خیلی جدی است و تلاش می‌کند تیم را سختکوش بار بیاورد. امیدوارم در کارش موفق باشد.

وی در رابطه با صحبت‌های مدبر، مدیرعامل باشگاه در جمع بازیکنان و تکلیف مطالبات مالی گفت: در این شرایط اقتصادی که همه چیز گران شده است بازیکنان خیلی از نظر مالی تحت فشار هستند و همه ما مشکل داریم. مدبر هم سر تمرین آمد و قول داد تا قبل از بازی با پدیده 10 درصد پرداخت شود ولی تا این لحظه هیچ اتفاقی نیافتاده و منتظر هستیم.

هافبک سایپا در مورد رویارویی با پدیده هم خاطرنشان کرد: بازی با پدیده برای من خیلی سخت است چرا که تیم خودم است و تیم شهرم است و خاطرات زیادی از این تیم دارم. از همان اول که پدیده شکل گرفت کنار این تیم بودیم ولی قسمت نبود بمانم. بازی خیلی سختی داریم و 3 امتیاز بازی برای هر دو تیم مهم است. پدیده انگیزه بیشتری هم از ما دارد و به دنبال سهمیه است و می‌آید که 3 امتیاز را بگیرد.

وی در مورد وضعیتش برای فصل بعد خاطرنشنا کرد: در این فصل در سایپا خیلی اذیت شدم و از نظر مالی تحت فشار بودیم. فصل بعد قرارداد ندارم و منتظرم فصل تمام شود تا بعدش ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

عباسیان در پایان گفت: بازهم از زحمات علی دایی تشکر می‌کنم. او سوای اینکه مربی بزرگی است، در زندگی شخصی خود انسان بزرگی است و در این مدت که افتخار شاگردی او را داشتم خیلی چیزها یاد گرفتم و امیدوارم هر جا که می‌رود موفق باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج