هواشناسی: در حاشیه رودخانه اطراق نکنید
۸۶۱۷۳۶
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
۵۷۹۲
اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی رگبار و رعد و برق از امروز در این استان به شهروندان توصیه کرد:به دلیل سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

خبرآنلاین: اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی رگبار و رعد و برق از امروز در این استان به شهروندان توصیه کرد:به دلیل سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

 براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز با فعالیت سامانه بارشی، آسمان استان نیمه ابری تا ابری گاهی با رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

شدت بارش امروز در ساعات بعدازظهر و شب در ارتفاعات استان تهران به خصوص ارتفاعات شرقی پیش بینی می شود و گاهی رگبار، رعد و برق و تند باد موقتی و احتمال تگرگ خواهیم داشت.

همچنین در اواخر وقت در پاره ای نقاط به خصوص جنوب و غرب استان وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک پیش بینی می شود.

در روزهای شنبه و یکشنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه به ترتیب (25 و 16)، (26 و 16) و (28 و 17) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

فرودگاه امام خمینی(ره) با 32 درجه و فیروزکوه- امین آباد با 6 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان طی 24 ساعت گذشته بوده اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج