واکنش حماس به تبرئه قاتل یک خانواده فلسطینی
۸۶۲۷۹۲
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷
۳۳۳۷
جنبش حماس با صدور بیانیه ای به تبرئه قاتل یک خانواده فلسطینی با نام «دوابشه» که توسط این قاتل صهیونیست به آتش کشیده شدند واکنش نشان داد.

خبرگزاری مهر: جنبش حماس با صدور بیانیه ای به تبرئه قاتل یک خانواده فلسطینی با نام «دوابشه» که توسط این قاتل صهیونیست به آتش کشیده شدند واکنش نشان داد.

واکنش حماس به تبرئه قاتل یک خانواده فلسطینی

به نقل از شبکه خبری فلسطین، حماس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تبرئه قاتل یک خانواده فلسطینی با نام «دوابشه» که توسط این قاتل صهیونیست به آتش کشیده شدند یک جنایت جنگی است.

در این بیانیه آمده است: قاتلان خانواده دوابشه و حمایت موسسات قضایی و امنیتی رژیم صهیونیستی از آن ها ثابت کرد که ما با یک جنایت جنگی مواجه هستیم که تمامی عاملان آن باید در دیوان کیفری بین المللی بازخواست و محاکمه شوند.

این جنبش تصریح کرد که ادامه تجاوزات و جنایات شهرک نشینان تندرو صهیونیست تحت حمایت ارتش صهیونیستی در کرانه باختری مستلزم ادامه و تشدید مقاومت و توقف همکاری امنیتی سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان با این رژیم است.

شایان ذکر است که صهیونیست‌ها جولای سال ۲۰۱۵ منزل این خانواده فلسطینی را در روستای «دوما» در جنوب نابلس به آتش کشیدند که در نتیجه آن پدر و مادر خانواده و نوزاد شیرخواره آن‌ها زنده زنده در آتش سوختند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج