کهکشان مطلوب زنوزی؛ با حضور دایی و رحمتی
۸۶۳۶۳۴
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
۸۰۲۴ 
اولین فصل حضور محمدرضا زنوزی به‌عنوان مالک باشگاه تراکتورسازی بسیار پرفراز و نشیب بود. فصلی که با حضور سه سرمربی سپری شد، ولی درنهایت به قهرمانی منجر نشد.

فرهیختگان: اولین فصل حضور محمدرضا زنوزی به‌عنوان مالک باشگاه تراکتورسازی بسیار پرفراز و نشیب بود. فصلی که با حضور سه سرمربی سپری شد، ولی درنهایت به قهرمانی منجر نشد. با این حال آنها هنوز برای کسب سهمیه آسیایی امید دارند و باید دید می‌توانند پس از چندین هفته بدون برد در بازی پایانی به توفیقی دست پیدا کنند یا خیر.

مالک محبوب پرشورهای تبریزی اما نمی‌خواهد به این راحتی‌ها پا پس بکشد. او از الان خیز خود را برای بستن تراکتوری به مراتب قدرتمندتر در لیگ نوزدهم برداشته است. شنیده‌ها حکایت از آن دارد هدف مالک باشگاه ادامه همکاری با مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی سه‌ستاره ملی‌پوش و باتجربه تیم است. یوکیا سوگیتا و آنتونی استوکس هم توانسته‌اند رضایت هواداران را به‌دست بیاورند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد همراه تی‌تی‌ها می‌مانند.

حالا زنوزی برای فصل جدید دو بمب بزرگ را هدف قرار داده است. او در ابتدا قصد دارد یک جایگزین برای جورج لیکنز پیدا کند و گزینه اصلی او برای تصدی پست سرمربیگری علی دایی است. سرمربی فصل گذشته سایپا که حالا بدون تیم است و مورد توجه تراکتور قرار گرفته است.

شهریار خودش هم برای حضور بین هم‌زبانانش مایل است، اما تنها مشکل بین طرفین مسافتی خواهد بود که دایی باید طی کند. او تا به حال هیچ‌وقت خارج از تهران مربیگری نکرده و جدایی از پایتخت برای او سخت به‌نظر می‌رسد. گفته می‌شود او این پیشنهاد را هم داده که تمرینات تراکتور در تهران برگزار شود که با مخالفت باشگاه روبه‌رو شد. با این حال بعید است که این مشکل او را از حضور در یک تیم پرطرفدار چون تراکتور منصرف کند.

دیگر گزینه مدنظر زنوزی برای فصل بعد مهدی رحمتی است. در فصل جاری اتفاقات پیرامون محسن فروزان، حسابی هواداران تراکتور را مکدر کرد و مالک باشگاه می‌خواهد با آوردن مهدی رحمتی به درون دروازه تیمش خیال خود را راحت کند. رحمتی در پازل استقلال در فصل آینده نیست و خودش هم از این قضیه مطلع است. با این حال شنیده می‌شود او بین یک دوراهی قرار گرفته است. دوراهی خداحافظی از فوتبال یا پیوستن به تراکتور و تجربه یک چالش جدید.

او پیش از این با هواداران تراکتور چند‌بار به مشکل خورده بود، اما از آن روزها مدت زمان زیادی گذشته است. شاید اهرم دایی بتواند رحمتی را به حضور در تبریز مجاب کند. این دو در تیم‌ملی همکاری خوبی با یکدیگر داشتند. اگر این اتفاق رخ بدهد از الان باید منتظر یک تراکتور رویایی باشیم. تراکتوری که به جز قهرمانی چیزی نمی‌خواهد. هر چند تجربه فصل جاری نشان داده حضور ستاره‌ها نیز به تنهایی برای جام گرفتن کافی نیست!

مطالب مرتبط