هررا: ناکامی یونایتد تقصیر مورینیو نبود
۸۶۳۷۰۵
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
۴۰۴۸
آندر هررا با دفاع از ژوزه مورینیو، سرمربی سابق یونایتد می‌گوید 75درصد ناکامی یونایتد در فصل جاری تقصیر بازیکنان این تیم بوده و مورینیو در یونایتد هر کاری از دستش برآمده انجام داده است.

ورزش سه: آندر هررا، هافبک منچستریونایتد که با شروع فصل تابستان به دلیل منقضی شدن مدت قراردادش این باشگاه را ترک خواهد کرد و شایعات زیادی درباره پیوستن او به پاری سن ژرمن وجود دارد می‌گوید اوله گنار سولسشر، بهترین گزینه برای موفق کردن دوباره یونایتد است و همه بازیکنان پشت سر این سرمربی نروژی هستند.

هررا همچنین از ژوزه مورینیو، سرمربی سابق یونایتد که در ابتدای فصل هدایت این تیم را به عهده داشت ولی اخراج شد و جای خود را به سولسشر داد دفاع کرده و می‌گوید علت ناکامی یونایتد در دوران مورینیو، بازیکنان این تیم بوده‌اند و نه سرمربی پرتغالی.

هررا با بیان اینکه علت ناکامی یونایتد در فصل جاری بازیکنان این تیم بوده‌اند گفت:" ما باید مسئولیت را به عهده بگیریم. همه ما. مقصر جلوه دادن دیگران منصفانه نیست. وقتی یک تیم فصل بدی را پشت سر می‌گذارد 75 درصد تقصیرها به گردن بازیکنان آن تیم است".

این هافبک اسپانیایی در ادامه گفت:" وقتی یک مربی اخراج می‌شود خیلی ساده می‌شود همه تقصیرها را گردن او انداخت ولی ناکامی منچستریونایتد تقصیر همه ما است. همه بازیکنان یونایتد به خاطر اتفاقاتی که امسال افتاد مقصر هستند. ما امسال خیلی بد کار کردیم".

هررا در ادامه گفت:" البته ما نقاط قوتی هم داشتیم ولی اینها کافی نبود. فکر کنم چهارده تیم بعد از ما اگر در لیگ برتر ششم می‌شدند امروز خوشحال بودند ولی منچستریونایتد نمی‌تواند از این رتبه راضی باشد. من احترام زیادی برای ژوزه قائلم. او در اولین فصل حضورش در یونایتد خیلی موفق بود و امسال هم هر کاری از دستش برمی‌آمد انجام داد".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج