انتقاد پیتر اشمایکل از اوضاع منچستر
۸۶۴۳۳
۲۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۸
۶۲۲۴ 
سنگربان اسبق شیاطین سرخ بازیکنان فعلی منچستریونایتد را به نداشتن تعهد و بی‌مسئولیتی در قبال تیم‌شان متهم کرد.
تسنیم: پیتر اشمایکل، دروازه‌بان بازنشسته منچستریونایتد که یکی از ستاره‌‌های تیم رویایی شیاطین سرخ در سال 1999 بود، معتقد است برخی از بازیکنان تیم پیشین‌اش مانند قبل متعهد و مسئولیت‌پذیر نیستند.

منچستریونایتد در نخستین فصل پس از بازنشستگی سرالکس فرگوسن تحت هدایت دیوید مویس با روزهای اوجش فاصله زیادی داشته و بسیار بعید به نظر می‌رسد که شانسی برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش داشته باشد. مردان مویس نه تنها در لیگ بلکه در جام حذفی و جام اتحادیه هم نمایش‌های جالبی را ارائه نکرده‌اند و این فصل یکی از بدترین فصول تاریخ این تیم بوده است.

اشمایکل با نسبت دادن این ناکامی‌ها به بی‌مسئولیتی بازیکنان منچستریونایتد در قبال تیم‌شان اظهار داشت: در رختکن منچستریونایتد چند بازیکن هستند که حاضر نیستند به آن جدیتی که من دوست دارم، مسئولیت بازی به عنوان یک عضو منچستریونایتد را بپذیرند. برای من این یک معضل شرم‌آور است.

اشمایکل با اشاره به 3 شکست متوالی تیمش و فاصله گرفتن آن از جمع 4 تیم بالانشین جدول رده‌بندی لیگ برتر، افزود: در این فصل و حتی فصل قبل چند بازیکن بوده‌اند که در حد خودشان ظاهر نشده‌اند. سرمربی تیم در یک مقطع زمانی باید تصمیم بگیرد که می‌خواهد این بازیکنان را نگه دارد یا خیر. شاید او چند بازیکن جوان‌تر را به تیم بیاورد تا به آنهایی که انگیزه‌شان را از دست داده‌اند، هشدار دهد. اگر شما یکی از بازیکنان باسابقه تیم‌تان باشید و واقعاً بخواهید که بر رختکن تیم‌تان تاثیر بگذارید کارتان سخت خواهد بود زمانی که دیگر بازیکنان تیم که در یک جایگاه مشخص قرار دارند، نخواهند مانند شما نسبت به تیم احساس مسئولیت کنند.

سنگربان دانمارکی پیشین شیاطین سرخ در خصوص راه‌حل‌هایی که می‌تواند به یونایتد کمک کند، عنوان کرد: شاید بشود در فصل نقل‌وانتقالات کارهایی انجام داد، مثلاً اینکه چند بازیکن را رها کرد تا بروند. اگر این کار صورت بگیرد یونایتد شانس بیشتری برای کمک به خودش دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج