شاهرخ شهنازی بازداشت شد
۸۶۴۵۰۳
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
۲۲۵۸۳ 
دبیرکل کمیته ملی المپیک که مدت هاست به دلیل مسائل مالی و مشکلات شخصی نمی‌توانست تمام توانش را برای انجام امور اجرایی این کمیته بگذارد به دلیل همین مشکلات از سوی مراجع قضایی بازداشت شد.

خبرگزاری مهر نوشت: دبیرکل کمیته ملی المپیک که مدت هاست به دلیل مسائل مالی و مشکلات شخصی نمی‌توانست تمام توانش را برای انجام امور اجرایی این کمیته بگذارد به دلیل همین مشکلات از سوی مراجع قضایی بازداشت شد.

شاهرخ شهنازی که یکی از مدیران قدیمی و باتجربه ورزش کشور است در انتخابات کمیته ملی المپیک با رأی مجمع به عنوان دبیر کل این کمیته انتخاب شد اما در همان روز مجمع، بدهی‌های مالی و شاکیان خصوصی مشکلاتی را برای او به وجود آورده بود.

شاهرخ شهنازی بازداشت شد

با این حال شهنازی به فعالیتش به عنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک ادامه داد اما از آن زمان تاکنون این مشکلات و بدهی‌های شخصی همراه وی بود و اجازه نمی‌داد مسئولیت دبیرکلی کمیته ملی المپیک را به بهترین شکل ممکن ایفا کند.

با وجود اینکه سیدرضا صالحی امیری تلاش زیادی کرد تا بتواند مشکلات وی را برطرف و از شاکیان خصوصی دبیرکل وقت بگیرد اما خبرنگار ما کسب اطلاع کرد روز چهارشنبه شاهرخ شهنازی از سوی مقامات قضائی در محل کمیته ملی المپیک بازداشت شد و برای رسیدگی به پرونده‌های مالی اش به دستگاه‌های قضائی سپرده شد.

با این شرایط به نظر می‌رسد شاهرخ شهنازی به دلیل پیچیده بودن مشکلات شخصی در آستانه استعفا از دبیر کلی کمیته ملی المپیک قرار گرفته و رئیس این کمیته باید به زودی فرد جدیدی را به عنوان دبیرکل انتخاب کند.

با توجه به اینکه ورزش ایران در سال کسب سهمیه برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ قرار دارد، به نظر می‌رسد مسئولان کمیته ملی المپیک به زودی فرد جدیدی را به عنوان دبیر کل انتخاب خواهند کرد تا امور اجرایی این کمیته برای حضور در المپیک به بهترین شکل ممکن انجام شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Canada
15:24 - 1398/02/27
یکی از یکی دزدتر
پاسخ ها
پرسپولیسی88
United Arab Emirates
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/02/27
فسادتمام ارکان کشورگرفته
تعجب نکنید
بازهم ازاین خبراخواهیدشنییید
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1398/02/27
وامصیبتافسادحتی به ورزش هم کشییده شده
پاسخ ها
پرسپولیسی88
United Arab Emirates
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
وامصیبتا خیلی بامزه اس خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/02/27
ببین کیا مسولن خدا
Germany
17:08 - 1398/02/27
کسی که این همه مشکل دارد چرا به چنین پست هایی گماشته میشود آیا ابران خالی از رجال درستکار است ویا عده ای محدود فقط خود را رجال میدانند و مابقی را مصداق ابلهان میشمارند.
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/02/27
چک بی محل کشیدن این اقا شده نشکلات المپیک دزدهای نوین
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1398/02/27
یک مسعول سالم نداریم
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/02/28
این تازه نوک کوه یخه دادا.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج