حمله پهپادی تروریست‌ها به نیروگاه برق سوریه
۸۶۶۸۴۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
۶۴۸۰ 
پس از حمله پهپادی تروریست‌های النصره به نیروگاه برق "الزاره" واقع در حومه جنوبی حماة تلویزیون رسمی سوریه از سرنگونی یک پهپاد وابسته به تروریست‌ها در نزدیکی فرودگاه نظامی حماة خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: پس از حمله پهپادی تروریست‌های النصره به نیروگاه برق "الزاره" واقع در حومه جنوبی حماة تلویزیون رسمی سوریه از سرنگونی یک پهپاد وابسته به تروریست‌ها در نزدیکی فرودگاه نظامی حماة خبر داد.

 تلویزیون رسمی سوریه اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور موفق شدند یکی از پهپادهای متعلق به افراط‌گرایان جبهه النصره را که حامل مواد منفجره بود، ساقط کنند.

یکی از پهپادهای مسلح به بمب گروه‌های تروریستی، نیروگاه تولید برق "الزاره" واقع در حومه جنوبی حماة را هدف قرار داد که در نتیجه این امر، نیروگاه مذکور خسارات فراوانی را متحمل شد.

در همین راستا، مصطفی شنتوت، مدیر این نیروگاه تصریح کرد: پهپاد متعلق به گروه‌های تروریستی عصر روز چهارشنبه با چندین بمب نیروگاه الزاره را هدف قرار داد و خسارات بسیاری را به بخش‌های مختلف آن وارد کرد که در نتیجه آن نیروگاه مذکور از کار افتاد و فعالیت یکی از بخش‌های آن متوقف شد.

ارتش سوریه در حومه حماة وارد درگیری با شورشیان شده است و عصر روز چهارشنبه نیروی هوایی سوریه پایگاه تروریست‌ها در "الهبیط"، اطراف "مکر نبوده"، "الحویز" و "الحمامیات" را هدف قرار داد. نیروهای ارتش همچنین مواضع تروریست‌ها در دو روستای "العامقیه" و "الحواش" واقع در حومه غربی حماة را هدف قرار دادند.

همزمان یک منبع نظامی سوریه به "اسپوتنیک" گفت: ارتش سوریه تجهیزات نظامی گسترده‌ای را طی ساعات گذشته به جبهه های درگیری در حومه شمال غربی حماه ارسال کرده است.

به گفته وی، این اقدام همزمان با تشدید درگیری‌ها در حومه شمالی و شمال غربی حماه و بخصوص پس از سلسله حملات تروریست‌ها به پایگاه‌های ارتش سوریه در این منطقه صورت گرفت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج