افزایش گشت‌های پلیس در شب‌های قدر
۸۶۶۸۶۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
۵۲۹۵
سردار کیوان ظهیری گفت:در شب‌های قدر نیروی انتظامی با تمام قوا درجهت حفظ نظم و آرامش و امنیت شهروندان قدم برمی دارد و در این راه نیاز به مشارکت مردم و نیرو‌هایی مثل بسیج هستیم.

خبرگزاری میزان: سردار کیوان ظهیری گفت:در شب‌های قدر نیروی انتظامی با تمام قوا درجهت حفظ نظم و آرامش و امنیت شهروندان قدم برمی دارد و در این راه نیاز به مشارکت مردم و نیرو‌هایی مثل بسیج هستیم.

سردار کیوان ظهیری اظهار داشت:با توجه به اینکه شب‌های قدر شهروندان تهرانی بنا براعتقادات خود و طبق سنوات گذشته در مساجد و اماکن مذهبی حضور پیدا می‌کنند، وظیفه پلیس در این ایام سنگین‌تر می‌شود.

وی ادامه داد:در این شب‌های عزیز و آسمانی گشت‌های انتظامی خودرویی، موتوری و پیاده را زیاد کردیم و در تمام نقاطی که خلع داریم حضور خواهیم داشت.

سردار ظهیری در ادامه با بیان اینکه پلیس درمساجد وتکایا به صورت آشکار دیده خواهد شد افزود:از شهروندان عزیز درخواست می‌کنیم در صورت خروج از منزل و عزیمت به مکان‌های مذهبی حتما از وضصعیت ایمنی منازل خود اطمینان داشته باشند. اکر قفل و بست خانه خراب است حتما تعمیر کرده و اگر منازل شهروندان احتیاج به حصار کشی دارد حتما این کار را انجام بدهند.

سردار ظهیری افزود:در آپارتمان‌ها از درب آکاردئونی ستفاده کنند و مخصوصا طبقات اول که سارقان برای ورود از بالکن‌ها استفاده می‌کنندحتما این بالکن‌ها دارای حفاظ باشند؛ و همچنی اموال قیمنی را از جمله طلا ارز و حجواه را داهخل صندوق امانات بسپارند.

وی تشریح کرد:همچنین شهروندان عزیز به این نکته توجه داشته باشند که خودروی خود را در اماکن خلوت پارک نکنند و به هیچ عنوان اموال ومدارک خود را داخل خودرو نگذارند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود:در تمام مواردی همچنین در لیالی قدر به مشارکت نیرو‌های مردمی و بسیج احتیاج داریم این درحالی است که باید اشاره کنم خوشبختانه این روزهاشاهد کاهش چشم گیر و توقف سرقت در تهران هستیم

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج