تاج: از مشکلات با کی‌روش درس گرفتیم
۸۶۷۴۹۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
۵۶۰۶ 
رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید با توجه به بند قرارداد سرمربی جدید تیم ملی فوتبال، نه فدراسیون و ویلموتس حق رسانه‌ای کردن مبلغ قرارداد این مربی را ندارند.

ایسنا: مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی گفت: بحث مذاکره با ویلموتس بحث امضا کردن نبود بلکه موانعی بود که در قرارداد او پیش‌بینی شده بود. باید آن مشکلات را رفع می‌کردیم. بعضی دوستان فکر می‌کردند که فقط برای امضای قرارداد است که با او صحبت می‌کنیم و باید به بلژیک برویم اما امضا را در همین داخل کشور ۱۰ بار می‌شود انجام داد.

او افزود: بعضی از این موانع مانند انتقال پول بود که به چه شیوه‌ای بتوان دستمزد او را پرداخت کرد. ما باید تقریباً ویلموتس را سرمربی ایران بدانیم. او یک‌شنبه یا دوشنبه به ایران می‌آید و دوشنبه یا سه‌شنبه اسامی تیم ملی را هم اعلام خواهد کرد و می‌توانیم فصل جدیدی را با این مربی خوب در مسابقاتی که کمیته فنی مناسب دیده آغاز کنیم. ما مربی جوانی می‌خواستیم که بین ۵۰ تا ۵۵ سال داشته باشد که این اتفاق افتاد.

او درباره این که چرا تاکنون قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال امضا نشده است؟ تصریح کرد: هنوز بحث‌هایی مثل حوزه مالی مانده است و چیزی نیست که در اختیار فدراسیون فوتبال باشد که در یک جلسه رئیس فدراسیون یا هیأت رئیسه تصمیم بگیرند این کار را انجام دهند یا خیر.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره مبلغ قرارداد ویلموتس گفت: مبلغ قرارداد این مربی برای دو طرف قابل انتشار نیست و این در قرارداد آمده است. در قرارداد او موارد خوبی ذکر شده است. مثلاً در اواخر سرمربیگری کی‌روش در تیم ملی، ۱۰ یا ۱۱ دستیار خارجی در تیم ملی بود که در قرارداد با این مربی بلژیکی، تعداد دستیاران به ۲ یا ۳ دستیار کاهش یافته است.

دستیاران ایرانی او افزایش یافته است و فدراسیون آن‌ها را به ویلموتس معرفی کرده است که تا دوشنبه نهایی می‌شود. نگاه ویژه به آکادمی یکی دیگر از مفاد قرارداد او است که باید نظارت دقیقی داشته باشد و سوپروایزر این مجموعه‌ها باشد. هم‌چنین در قرارداد آمده است که از مصاحبه علیه تیم‌های دیگر که در گذشته از آن رنجیده شده‌ایم پرهیز کند. سفرهایش باید با هماهنگی با رئیس فدراسیون فوتبال باشد. بندهای قرارداد با ویلموتس ۲ یا ۳ برابر بندهای قرارداد با کی‌روش است که از مشکلاتی که با سرمربی قبلی داشتیم درس گرفته شده است.

تاج درباره این که آیا ویلموتس مربی پروازی است یا نه گفت: به هیچ وجه بحث مربی پروازی مطرح نیست و او کارش را از دوشنبه شروع خواهد کرد. شخص ویلموتس نیز چنین خواسته‌ای از ما نداشت.

وی درباره این که سطح ویلموتس از کی‌روش بالاتر است یا نه؟ تصریح کرد: ویلموتس مری جوانی است و کارنامه موفقی دارد. کی‌روش هم پیش از تیم ملی در رئال حضور داشت اما مشکلاتی داشت. کی‌روش هم موفقیت‌ها و شکست‌هایی داشت اما چیزی که مهم است جوان بودن سرمربی بلژیکی و پایه‌گذاری نسل طلایی فوتبال بلژیک است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/03/04
جدا پس تو این چند سال که در فوتبال بودی چه غلطی میگردی
United Arab Emirates
14:49 - 1398/03/04
با دلال موزامبیکی که خوب خوردین حالا با این یکی چند درصد شریکی بیشرف؟
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/03/04
ظاهرا ترس اقای تاج از کیروش ریخته و میتونه اسم کی روش را بیاره و نلرزه!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1398/03/04
جناب تاج اولا کیروش همانطور که مربی بزرگ بود خودش نویسنده قانون فوتبال بود،، وفدراسیون فوتبال ایران درس قانون فوتبال یاد داد انشاءالله شاگرد خوب باشید دومین اگه جنابعالی چند سال متوالی رییس فدراسیون هستی اینهم هدیه کیروش بزرگ بود سوما در این وضعیت اقتصادی وقیمت دلار آوردن مربی خارجی ظلم است ونوعی اختلاس مافیایی فوتبال پشت پرده،،، که کیروش اهل باج به امثالهم وفدراسیون نبود درضمن آورده کیروش از ا ف سی خیلی خیلی بیشتر از مخارج فدراسیون فوتبال ایران وحتی مخارج ودستمزد خود وبازیکنان تیم بزرگسالان ومربی امید وبازیکنان و غیره بود، که جنابعالی و اهالی فدراسیون آگاه هستید، آیا مربی داخلی نمیشد انتخاب کنید که خدا نکند اگر تیم ملی ایران به جام جهانی هم نمیرفت مردم آنقدر ناراحت نمیشدن، در حد ویلموتس خیلی مربی داخلی هستند،
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/03/04
آقای تاج در این وضعیت اقتصادی ظلم آشکار کردید در حد ویلموتس جوانتر و دانش بالا فوتبال همچنان یحیی گل محمدی و علی دایی و جلالی و قلعه‌نویی که درس فراوان از کیروش بزرگ گرفتند انتخاب میکردید در رابطه اینکه بامربیان لیگ مصاحبه نمیکنن آیا مربیان باشگاهها و هواداران میتواند علیه سرمربی تیم ملی انتقاد و اعتراض وناسزا میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج