«زیدان»، مامور متقاعد کردن «راموس»
۸۶۸۲۶۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
۲۶۵۳ 
زیدان مامور شده راموس را برای ماندن در رئال مادرید متقاعد کند و این در حالی است که این بازیکن سعی دارد از تیم مادریدی جدا شود.

خبرگزاری مهر: شاید آینده سرخیو راموس در رئال مادرید در هاله‌ای از ابهام باشد، اما او هنوز هم به طور قطع و یقین تصمیمش را نگرفته است.

مدیران رئال مادرید تصمیم گرفتند تا را مأمور متقاعد کردن این بازیکن برای ماندن در تیم کنند و جالب اینجاست زیدان با وجود رابطه خوبی که با بازیکنان دارد در پایان فصل جاری مشکلاتی با راموس داشته است.

«زیدان»، مامور متقاعد کردن «راموس»

به همین دلیل است که مدافع مادریدی‌ها به زیدان گفته باید فکرهایش را بکند و مربی فرانسوی هم همه تلاشش را کرده تا او در آرامش فکر کرده و تصمیم بگیرد، اما بعید است تلاشی برای نگه داشتن او بکند. البته که زیدان بارها تاکید کرده راموس را به عنوان بازیکنی تأثیرگذار می‌شناسد و به نظرش حضور او در داخل و خارج از زمین برای رئال مفید است. اما معتقد است در این زمینه کسی که باید راموس را متقاعد کند فلورنتینو پرس و سران باشگاه هستند.

حالا هم راموس در امریکا به سر می‌برد و قرار است وقتی بازگشت درباره این مسائل با رئیس باشگاه مذاکره‌ای داشته باشد. اگر او اعلام کند قصد ترک تیم را دارد مطمئناً باشگاه‌های زیادی او را می‌خواهند، اما در حال حاضر تنها پیشنهادی که او دارد از چین است. البته به غیر از رئال مادرید که می‌خواهد او در تیم بماند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج