وکیل بیرانوند: علیرضا مقابل سپاهان بازی می‌کند
۸۶۸۲۷۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
۳۴۵۱ 
‎‎در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه علیرضابیرانوند تا عدم پرداخت جریمه اش نمی تواند مقابل سپاهان بازی کند این بازیکن واکنش نشان داد.

ورزش سه: ساعتی قبل خبری منتشر شد که بر اساس آن علیرضا بیرانوند به دلیل جریمه‌ای که از سوی کمیته انضباطی برای او در نظر گرفته شده تا زمانی که جریمه نقدی مربوط به این حکم انضباطی را نپردازد نمی‌تواند برای پرسپولیس مقابل سپاهان به میدان برود اما این بازیکن واکنش به این موضوع نشان داد و متنی را از طریق وکیلش مصطفی سلیمانی در اختیارمان قرار داد که در زیر می خوانید

وفق ماده ۵۲ و مفهوم مخالف ماده ۶۳

آیین‌نامه

کمیته اخلاق، احکام مالی قابلیت تجدیدنظر دارند و فقط احکام غیرمالی را می‌توان به صورت فوری اجرا کرد و این موضوع منصرف از احکام مالی است. اینکه کمیته محترم اخلاق اعمال تعلیق را منوط به پرداخت جریمه نقدی می‌کند با فلسفه تجدیدنظرخواهی و حق مسلم محکوم علیه در اعتراض به حکم صادره در تعارض آشکار است و کمیته محترم اخلاق با استناد ماده ۱۱۲ آیین‌نامه انضباطی اعلام نموده که حکم به محض صدور و ابلاغ اجرا می‌شود اما همانطور که گفته شد اجرای حکم درباره مسائل مالی استثنای این ماده است و در بند ۴ ماده ۱۰۳ آیین نامه کمیته انضباطی مقرر شده که تجدیدنظرخواهی مانع اجرای حکم یا توقف اجرای آن خواهد شد مگر اینکه حکم مورد اعتراض ناظر به تسلیم وجه، مال یا جریمه نقدی باشد که در این صورت تا زمان اعلام نتیجه تجدیدنظرخواهی، اجرای حکم متوقف می شود.

بنابراین رأی صادره در این مورد خلاف نص صریح آیین‌نامه کمیته انضباطی و کمیته اخلاق است و موکل از لحاظ قانونی هیچ مشکلی برای بازی سپاهان ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/03/06
کسی جرائت دارد بازیکن تیم حکومتی را محروم کند.
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1398/03/06
اکر نکنه تعجب داره محرومیت یک ساعت ونیم!؟
باید در این فدراسیون دولت وزیر کمیته ان ضباطی داخلاق ولیگ راگل گرفت!؟
همه درخدمت تیم حکومتی بقیه ایران طرف دیگه!؟
United Arab Emirates
17:10 - 1398/03/06
اگر بازی نمی کرد باید تعجب میکردیم.تیم حکومتی
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/03/06
تیم وزرات مگه میشه محروم بشه
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/03/06
آقای وکیل بیرانوند خواهش میکنم یک دوره یاد اوری از اینکه ایشان کی بوده و الان کی هستن برای بیرانوند بگذارید ایشون فراموش کار شده در ضمن به ایشان بگوید زمین ورزش چاله میدان نیست فرهنگ خوب چیزیه
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1398/03/06
محرومیت برای لنگ معنا ندارد
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1398/03/07
دیگه ازش بدم اومد واقعا که
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج