هدف ۳۰۰میلیون یورویی رئال از فروش بازیکنانش
۸۶۸۳۳۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
۴۶۶۳
رئال مادرید ماه هاست که به بازسازی و تغییر چهره می‌اندیشد.

وبسایت نود: به نقل از مارکا، تغییرات در راه سانتیاگو برنابئو هستند و رئال مادرید برای زدودن خاطره بد فصل 19-2018، به دنبال تغییر چهره است.

تمرکز اصلی بر روی بازیکنان ورودی است. خرید رودریگو و ادر میلیتائو قطعی شده و انتقال ادن هازارد، لوکا یوویچ و فرلاند مندی در مراحل پیشرفته ای قرار دارد. اما ورود بازیکنان به معنای خروج برخی دیگر نیز خواهد بود و مسئولان باشگاه در این شرایط نیز کار سختی دارند، چرا که متقاعد کردن بازیکنان برای خروج از رئال، بسیار سخت تر از راضی کردن برخی برای آمدن به این باشگاه است. همه قصد دارند بمانند اما زین الدین زیدان برنامه های دیگری دارد و باشگاه برای رسیدن به تعادل مالی، به ناچار باید برخی بازیکنان را بفروشد.

95 میلیون یورو صرف خرید رودریگو و میلیتائو شده و انتقال هازارد نیز احتمالا با مبلغی بین 100 تا 110 میلیون یورو نهایی می‌شود. خرید یوویچ و مندی نیز می‌تواند به ترتیب 70 و 40 میلیون یورو هزینه داشته باشد. تازه همه این ها در شرایطی است که از محاسبه قیمت دیگر اهداف باشگاه نظیر پل پوگبا چشم پوشی کنیم.

این سرمایه گذاری ها می‌تواند به راحتی بیش از 400 میلیون یورو خرج روی دست باشگاه بگذارد اما رئال در عین حال امیدوار است که تابستانی رکوردشکن، البته از نظر فروش بازیکنان، را پشت سر گذاشته و از این راه به درآمدی 300 میلیون یورویی دست یابد. برای رسیدن به چارچوب تعریف شده از سوی یوفا و قوانین بازی جوانمردانه مالی (که سازوکار آن برای فصل جدید در روز چهارشنبه و پیش از فینال لیگ اروپا تعیین می‌شود) رئال مجبور به رسیدن به این اهداف خواهد بود.

ایسکو، گرت بیل و خامس رودریگز بازیکنانی هستند که فروش هر کدام از آن ها می‌تواند رئال را به سود قابل توجهی برساند. در این بین شرایط ایسکو از همه جالب تر است. زیدان تمایل به عبور از ایسکو دارد اما شماره 22 به شدت خواهان ماندن در برنابئو است.

ایسکو در فصل 19-2018 از یک ستاره به بازیکنی معمولی و نیمکت نشین تبدیل شد اما او خواهان بازگشت به ترکیب ثابت در فصل 20-2019 است. ایسکو در بازار مشتریانی از سری آ و لیگ برتر انگلیس دارد که می‌توانند برای خرید او در حدود 60 میلیون یورو هزینه کنند.

خامس نیز وضعیتی کم و بیش مشابه دارد. البته زیدان درباره خروج او اطمینان بیشتری (نسبت به شرایط ایسکو) دارد. بایرن مونیخ تمایلی برای نگه داشتن او ندارد. از یوونتوس و پاریسن‌ژرمن به عنوان جدی ترین طرفداران خامس یاد شده و احتمال انتقال ستاره کلمبیایی به یکی از این دو تیم با رقمی در حدود 70 میلیون یورو بالاست.

گرت بیل نیز مشکل دیگر رئال مادرید است. زیدان آشکارا اعلام کرده که به ستاره ولزی نیاز ندارد اما بیل 3 سال دیگر با رئال قرارداد دارد و سالیانه 17 میلیون یورو از این باشگاه حقوق می‌گیرد.

متئو کواچیچ، کیلور ناواس، دنی سبایوس، لوکاس واسکز، ماریانو دیاز، رائول دی‌توماس، بورخا مایورال و تئو هرناندز همگی بازیکنانی هستند که رئال می‌تواند با فروش آن ها هم ترکیب خود را خلوت تر کند و هم به سودی مالی برای متعادل کردن وضعیت نقل و انتقالات برسد. البته اگر بتواند آن ها را با قیمت های تخمین زده شده از نگاه ترانسفرمارکت بفروشد.

هدف ۳۰۰میلیون یورویی رئال از فروش بازیکنانش

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج