رونمایی از همه گزینه‌های سرمربیگری نساجی
۸۶۸۴۷۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
۶۰۵۱ 
باشگاه نساجی مازندران برای انتخاب سرمربی جدید این تیم گزینه‌های مختلفی را مدنظر قرار داده است.

خبرگزاری میزان: همانطور که در خبر‌های قبلی اشاره شد، مالکان باشگاه نساجی مازندران روز چهارشنبه جلسه‌ای سرنوشت‌ساز را با مسئولان استانی برای تیمداری در فصل آینده برگزار می‌کنند. مسئولان در صورتی که برای تیمداری به توافق برسند، از روز شنبه کار انتخاب سرمربی جدید نساجی را آغاز می‌کنند.

باشگاه نساجی برای انتخاب سرمربی با یکی، دو گزینه ایرانی و یکی، دو گزینه خارجی صحبت‌هایی داشته و در این بین به توافقات اولیه هم دست پیدا کرده است. شنیده می‌شود گزینه‌های ایرانی نساجی برای سرمربیگری مهدی تارتار و رضا مهاجری هستند که در این میان شانس تارتار به دلیل قطع همکاری با پارس جنوبی بیشتر از مهاجری به نظر می‌رسد.

همچنین یکی از گزینه‌های خارجی نساجی دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم‌های ملوان، فولاد خوزستان و خونه به خونه بابل است. دیگر گزینه خارجی نساجی‌چی‌ها هم یک مربی کروات است که سابقه مربیگری در ایران را ندارد.

در صورتی که حدادیان و صنیعی‌فر برای ماندن در نساجی به توافق برسند، این احتمال هم به وجود می‌آید که با توجه به سکونت حدادیان در اوکراین یک مربی اهل این کشور هدایت نساجی را برعهده بگیرد. با این شرایط باید منتظر ماند دید در نهایت چه کسی هدایت تیم پرطرفدار شهر خسته را قبول می‌کند.

گفتنی است که پیش از این باشگاه نساجی روند بازگشت جواد نکونام به این تیم را دنبال می‌کرد، اما به دلیل تعلل مدیران نکونام هدایت فولاد خوزستان را برعهده گرفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج