کارهای عجیب ساشا از زبان آنالیزور استقلال
۸۶۹۴۸۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
۱۰۲۵۲ 
مهدی خانبان مربی- آنالیزور استقلال درباره شرایط سختی که استقلال با شفر و پسرش داشته با فوتبالی گفت و گو کرد.

وبسایت فوتبالی: مهدی خانبان مربی- آنالیزور استقلال درباره شرایط سختی که استقلال با شفر و پسرش داشته با فوتبالی گفت و گو کرد.

مربی- آنالیزور استقلال دراین باره گفت:« فصل گذشته استقلال شرایط عجیبی داشت و من هم روزها و شرایط سختی را در استقلال گذراندم. تیم با مدیریت ضعیف وینفرد شفر و دخالتهای نابجای پسرش در همه امور، به حاشیه رفته بود. استقلال بازیکنان خیلی خوبی داشت و کیفیت بالای بازیکنان به خصوص در نیم فصل دوم، باعث شد استقلال مدعی قهرمانی شود اما همه دیدند که با مدیریت ضعیف شفر تیم به چه روزی افتاد.

خانبان درباره دخالت های ساشا در کار خودش گفت:« ساشا پسر شفر خیلی من را اذیت می کرد. او اطلاعات آنالیز را از من می گرفت و به نام خودش می زد. در موقع سفر های خارجی و بعضا داخلی من را حذف می کرد تا خودش کنار تیم باشد. جایی که به من نیاز داشتند، می گفتند بیا بعد که موقع سفر آسیایی زمان شفر شد، خودش می رفت و از آنالیزهای من استفاده می کرد و به نام خودش می زد و بعد هم فهمیدند که او نه آنالیزور است و نه سابقه آنالیزوری دارد.

کارهای عجیب ساشا از زبان آنالیزور استقلال

در بازیهای داخلی هم من را به عنوان آنالیزور به شهرستانها می فرستادند که حریف را آنالیز کنم و بعد دوباره آنالیز من را به نام ساشا می زدند و در سفرهای داخلی مهم مثل بازی با پدیده که من بازی این تیم را آنالیز کرده بودم من را به مشهد نبردند و ساشا خودش را به عنوان آنالیزور جا زد.

با اخراج شفر، فرهاد مجیدی من را به فرایند بازگرداند و من هم در سفرهای داخلی و هم در سفرهای خارجی، کنار تیم بودم و کارهای آنالیز را انجام می دادم. من نمی دانم مدیریت قبلی چطور رضایت داده بودند، پسر شفر به عنوان آنالیزور قرارداد ببندد. سه سال است که در استقلال فعالیت می کنم و دخالت هایی که از ساشا در استقلال دیدم را هیچ وقت ندیده بودم. بخش زیادی از مشکلات استقلال به خاطر ساشا شفر بود.

خانبان در ادامه درباره نقل و انتقالات استقلال توسط ساشا گفت:« ساشا فصل قبل در نقل و انتقالات و زمانی که هنوز مدیریت قبلی بر سر کار بود وارد عمل شده بود و در همه چیز دخالت می کرد. او طوری عمل کرد که فقط از دوستان دلال ایرانی و خارجی اش بازیکن می گرفت.

مدیران جدید هم وقتی آمدند او هنوز قدرت داشت و ورود برخی بازیکنان بی کیفیت در نیم فصل اول نتیجه کار او در استقلال بود. به نظر من هم شفر هم از همه چیز با خبر بود و من احساس می کنم شفر این کارها را به ساشا سپرده بود. همه چیز مشکوک بود. مدیریت جدید پس از مدتی فهمید که اینها چکاره هستند و دستشان رو شد اما دیگر دیر شده بود.

بازیکنان بی کیفیت نیم فصل اول ضربات بدی به استقلال زدند و شاید اگر امتیازها را استقلال با بازیکنان بهتر جمع کرده بود، در پایان فصل قهرمان می شد. در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی جذب شدند که شفر و پسرش هیچ نقشی در حضور آنها نداشتند. ساشا کلا حاشیه زیاد داشت.»

وی در ارتباط با شرایط حال حاضر خود در استقلال گفت: وضعیت مان هنوز مشخص نیست و منتظر هستیم تا وضعیت سرمربی تیم مشخص شود. من هم چند پیشنهاد دارم اما منتظرم تا وضعیت استقلال مشخص شود. البته امیدوارم مشکلات مالی استقلال هم حل شود چرا که واقعا مشکلات مالی امسال خیلی از اعضای تیم ما را اذیت کرد که امیدوارم با رفع مشکلات مالی حق و حقوق همه ما به زودی پرداخت شود.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1398/03/09
ساشای پرسپولیسی نمیخوایم
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/03/09
اون موقع زبونت کجا بود الان زبون اوردی
اگه اینایی که گفتی حقیقت داره تو خیانت کردی به رسانه ها ساشا را لو ندادی
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1398/03/09
حالا که رفته زبان دار شدی حداقل اطلاعات غلط بهش میدادی که ضایع بشه
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1398/03/09
واقعا عجیبه! بعد هوادارای استقلال از این تیم انتظار قهرمانی داشتید!!!!؟
United Arab Emirates
21:55 - 1398/03/09
توروخدا نگا کنا اونا وقتی بودن طرف لال بود حالاکه رفتن زبون باز کرده هرکاری کنید پرسپولیس سروره استقلاله
Canada
22:00 - 1398/03/09
ولی هنوز هستن افرادی که میگن مشکل از وزیر هست
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1398/03/09
وای به حـال استقـلال که آدم بی عـرضــه ای مثل تـو آنالیزورش بودی....
پس چرا همون موقع خفـه خون گرفته بودی؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1398/03/09
اگه راست میگی چرا همون موقع به مدیریت باشگاه اطلاع ندادی
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1398/03/10
خب الان چه فرقی داره ماجرا؟؟؟؟ نکه حالا با این آنالیز تو بقول خودت چقدددددد خوب بازی میکردیم و میبردیم و قهرمان شدیم. حالا که خودت اعتراف کردی بهتره دیگه انالیزوری رو ببوسی بزاری کنار چون در حد انالیزور نیستی. چیزیه که خودت گفتی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج