پیروزی فدرر در روز حذف بانوی شماره دو جهان
۸۶۹۷۵۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
۱۱۷۲۵ 
تنیسور سوئیسی با شکست کاسپر رود توانست به مرحله یک هشتم نهایی رولان گاروس صعود کند اما کارولینا پلیسکووا مغلوب پترا مارتیچ شد و از این رقابت‌ها کنار رفت.

ایسنا: در ششمین روز تنیس رولان گاروس یک شگفتی اتفاق افتاد و کارولینا پلیسکووا خیلی زود با دومین گرند اسلم سال خداحافظی کرد.

بانوی شماره دو جهان برابر پترا مارتیچ قرار گرفت و ۲ بر صفر از حریف کرواتش شکست خورد. پلیسکووا هر دو ست را با نتیجه مشابه ۶ بر ۳ واگذار کرد.

پیروزی فدرر در روز حذف بانوی شماره دو جهان

در دیگر بازی مهم بخش بانوان گاربینیه موگوروسا برابر الینا اسویتولینا قرار گرفت و ۲ بر صفر پیروز شد. تنیسور اسپانیایی در هر دو ست ۶ بر ۳ حریف خود را شکست داد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.

سواستووا، مدیسون کیز، وندروسووا، سورنکو و کانپی نیز با شکست حریفانشان به دور بعد راه یافتند.

در بخش مردان راجر فدرر به مصاف کاسپر رود رفت و ۳ بر صفر پیروز شد. مرد شماره سه جهان در ست نخست ۶ بر ۳ حریف نروژی اش را شکست داد. ست دوم را ۶ بر یک به خود اختصاص داد و در ست سوم در یک بازی نزدیک توانست ۷ بر ۶ پیروز شود.

کی نیشیکوری به سختی توانست لاسلو دیر را شکست دهد. مرد شماره ۷ جهان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد. تنیسور ژاپنی ست نخست را ۶ بر ۴ به نفع خود پایان داد اما در ست دوم ۷ بر ۶ شکست خورد. با این حال توانست در ست بعد ۶ بر ۳ پیروز شود. او در ست چهارم ۶ بر ۴ مغلوب شد و در نهایت ست پنجم را با نتیجه ۸ بر ۶ به نفع خود اختصاص داد تا صعودش را به دور بعد قطعی کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج