مرجانه گلچین: وضعیت پیشکسوتان ناگوار است
۸۶۹۸۷۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
۵۳۸۵ 
بازیگر سریال "زوج یا فرد" گفت: من واقعیت سر در نمی‌آورم که این آمار میلیاردی فروش فیلم‌ها از کجا می‌آید زیرا من هر وقت به سینما می روم اکثر سالن ها خالی هستند و مشخص نیست این همه فروش که در تبلیغات می آورند دقیقاً در چه سالنی رخ می‌دهد؟، به شخصه این آماردهی فروش سینما را باور ندارم.

خبرگزاری میزان: مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون، درباره حضور تنها تعداد محدودی از بازیگران در عرصه سینما گفت: وضعیت فعلی سینما وضعیت ناخوشایندی است، روی بوم نقاشی مگر می‌شود با پنج رنگ اثری خوب به مخاطب ارائه داد؟ در صورتی که ما طیف بزرگی از رنگ‌ها را داریم که هر تصویری را ممکن می‌کنند.

وی در همین راستا ادامه داد: چطور می‌شود که در سینمای امروز تنها پنج بازیگر مرد و پنج بازیگر زن وجود داشته باشند که از این پروژه به آن پروژه می‌روند و تنها لباسشان عوض می‌شود، این وضعیت بدون شک باعث کاهش مخاطب سینما طی سالهای گذشته و همچنین آینده خواهد شد.

مرجانه گلچین: وضعیت پیشکسوتان ناگوار است

بازیگر سریال "سه دونگ سه دونگ"شباهت ظاهری بازیگران سینما را اینگونه توصیف کرد: وقتی مخاطب سینما تنها با این افراد محدود که در اکثر کارها نه تنها بازی‌شان بلکه ظاهرشان هم شبیه است، روبرو می‌شود مسلماً از وضعیت فعلی خسته خواهد شد و هر اثری را پس می‌زند.

وی با گلایه از وضعیت آماردهی در فروش سینماها اظهار کرد: من واقعیت سر در نمی‌آورم که این آمار میلیاردی فروش فیلم‌ها از کجا می‌آید زیرا من هر وقت به سینما می روم اکثر سالن ها خالی هستند و مشخص نیست این همه فروش که در تبلیغات می آورند دقیقاً در چه سالنی رخ می‌دهد؟، به شخصه این آماردهی فروش سینما را باور ندارم.

بازیگر سریال "زوج یا فرد" با اشاره به افول سینما طی دهه های اخیر افزود: متاسفانه سینمای ایران طی دو دهه اخیر به شدت افت کرده و ما هیچ وقت شاهد آثار درخشان دهه هفتاد همچون از کرخه تا راین نخواهیم بود، سینمای دهه هفتاد به شدت کیفیت داشت، مطمئن باشید اگر امروز فیلم هامون و یا گاو را اکران کنند باز هم مردم برای دیدنشان صف می کشند.

وی در همین ارتباط افزود: متاسفانه مردم و مخاطبان سینمای امروز خوراک خوب ندارند، سینماگران باید به دنبال سوژه های ناب و جدید باشند تا بتوانند مخاطب را دچار چالش کنند، این چالش بدون شک باعث تفکر می‌شود، سینمای امروز از تفکر دور شده است.

گلچین درباره حضور پرتعداد برخی بازیگران در اکثریت آثار سینمایی تاکید کرد: متاسفانه به دلیل اینکه آینده بازیگری تامین نیست و وضعیت پیشکسوتان ناگوار است بازیگران جوان تا وقتی جوان هستند می‌خواهند همه داشته‌های خود را بگذارند تا در ادامه دچار مشکلات معیشتی نشوند.

این بازیگر سینما خاطرنشان کرد: برخی از بازیگران هم هستند که صرفاً کار می‌کنند تا بتوانند از کشور خارج شده و سرمایه گذاری خارجی انجام دهند اما من با وجود اینکه بهترین شرایط را برای خروج از کشور داشتم هیچ وقت به فکر رفتن نیفتادم زیرا می‌خواهم همیشه در همین کشور و برای همین مردم بازی کنم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/03/11
مرجان عزیز شما بهترین بازیگر هستید من خیلی بازی شما را دوست دارم. وقتی خنده بر لب هاما میگذاری ثواب زیادی کردید ان شالله همیشه شما را در تی وی ببینم‌وهمیشه سالم وتندرست باشید
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1398/03/11
بیکاری بیداد میکنه،چاره ای جز صبر و تحمل سختی نداریم، انشالله مشکلات اقتصادی حل شه ولغو تحریمها انجام بشه، تا حدود زیادی خود مردم هم در افزایش قیمتها وایجاد تورم دخیل هستند و همه بار رونمیشه به گردن دولت ومسئولین انداخت،
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/03/11
واقعا خانم هنر مندی خانم گلچین احسنت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج