ویسی: مشخص نیست که من سرمربی شاهین باشم
۸۷۰۴۲۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
۶۸۰۱
سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: وقتی مسئول تیم و باشگاه مشخص نباشد بازیکنی برای بستن قرارداد نمی‌آید چون باید ابتدا تکلیف منابع مالی مشخص شود.

خبرگزاری فارس: عبدالله ویسی در مورد آخرین وضعیت تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: فعلا خبر خاصی نیست. مدیران باشگاه به دنبال اسپانسر و همچنین مجوز هستند تا شهرداری بتواند در لیگ برتر تیم‌داری کند. باید راهکاری پیدا کنند تا بتوانند این همکاری را ادامه بدهند.

ویسی درمورد اینکه اخذ مجوزهای شهرداری تا چه زمانی ادامه خواهد داشتt گفت: فکر می‌کنم تا الان هم دیر شده است. تیم به لیگ برتر رسیده و باید کار را زودتر شروع کنیم اما به هر حال مدیران هم به دنبال کارها و اقدامات مربوطه هستند و فکر می‌کنم تا یک هفته دیگر نتیجه مشخص شود.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درمورد آغاز تمرینات تیم گفت: فعلا نمی‌توانیم تمرین کنیم. وقتی مسئول تیم و باشگاه مشخص نباشد بازیکنی برای بستن قرارداد نمی‌آید چون باید ابتدا تکلیف منابع مالی مشخص شود. حتی مشخص نیست که من سرمربی تیم باشم یا خیر، چرا که باید بنشینیم و در مورد برنامه‌ای که من ارائه دادم صحبت و بحث کنیم و ببینیم که آیا می‌توانند با من به همکاری ادامه بدهند یا خیر.

ویسی در ادامه تصریح کرد: برنامه‌ای که من دادم، مورد قبول هیات مدیره، شهرداری و شورای شهر قرار گرفته اما هیچ چیزی درمورد بودجه مشخص نیست، به همین خاطر هنوز اسم بازیکنی نداده‌ام و درواقع لیست ورودی و خروجی تیم مشخص نیست.

وی درمورد زمان شروع دور جدید تمرینات تیم شاهین شهرداری گفت: براساس برنامه‌ای که من دادم شروع تمرینات در تاریخ 31 خرداد بوده است اما همانطور که گفتم تا تکلیف منابع مالی مشخص نشود بقیه موارد هم مشخص نیستند.

ویسی در مورد استعفای واعظی مدیرعامل باشگاه گفت: از استعفای ایشان اطلاعی ندارم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج