هشدار چین به شهروندانش درباره سفر به آمریکا
۸۷۱۱۴۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
۳۲۱۸ 
چین امروز (سه شنبه) با اعلام هشدار سفر به آمریکا گفت که مسافران چینی از سوی پلیس ایالات متحده مورد بازجویی، مصاحبه و سایر شکل‌های آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

خبرگزاری ایسنا: چین امروز (سه شنبه) با اعلام هشدار سفر به آمریکا گفت که مسافران چینی از سوی پلیس ایالات متحده مورد بازجویی، مصاحبه و سایر شکل‌های آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

وزارت خارجه چین به همراه کنسولگری‌های این کشور و سفارت چین در آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کردند: این هشدار به شهروندان چینی و نهادهای تحت حمایت مالی چین در آمریکا تاکید دارد تا آگاهی‌های امنیتی و اقدامات پیشگیرانه را تشدید کرده و به صورت کامل و فعالانه به آنها واکنش نشان دهند.

این هشدار در بحبوحه افزایش تنش بر سر تجارت بین دو کشور و اجرای قوانین سختگیرانه مهاجرتی از سوی دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا منتشر شده است.

همچنین وزارت فرهنگ و گردشگری چین امروز هشدار سفر را به آمریکا منتشر کرد و در آن به تیراندازی‌های مکرر، سرقت‌ها و دزدی‌های با زور اشاره کرده است.

این هشدارها تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۹ اعتبار دارد.

دولت چین تابستان گذشته میلادی نیز هشدار سفر به آمریکا منتشر کرد و به شهروندانش گفت که باید مراقب تیراندازی‌ها، سرقت‌ها و هزینه‌های بالای مراقبت‌های پزشکی در آمریکا باشند. ایالات متحده نیز در واکنش به این اقدام هشدار سفر برای شهروندانش به چین صادر کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج