ایکاردی در تنگنا برای ترک اینتر
۸۷۲۰۳۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
۲۶۹۹
باشگاه اینتر قصد دارد به همکاری‌اش با مهاجم آرژانتینی خود پایان دهد.

خبرگزاری تسنیم: جان‌لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار سرشناس شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» خبر داد آنتویو کونته سرمربی جدید تیم فوتبال اینتر و مدیران باشگاه ایتالیایی به این نتیجه رسیده‌اند که مائورو ایکاردی دیگر برای نراتزوری بازی نکند.

بر اساس این گزارش مدیران باشگاه اینتر، ایکاردی را مجاب خواهند کرد که پیشنهاد انتقال به تیمی دیگر را بپذیرد و رم یا یوونتوس مقصد احتمالی وی خواهند بود، جایی که احتمالاً با ادین ژکو معاوضه خواهد شد. اینتر همچنین خواهان جذب استفان الشعراوی و الکساندر کولاروف از رم در ازای انتقال ایکاردی به اردوی جالوروسی است. از سوی دیگر احتمال معاوضه وی با دیبالا در صورت پذیرش موضوع از سوی بازیکن یوونتوس نیز وجود دارد.

گفته می‌شود این مهاجم آرژانتینی هر پیشنهادی که در این فصل نقل‌وانتقالات به وی شود را رد خواهد کرد تا با پایان قراردادش در سال 2021 به عنوان بازیکن آزاد از اینتر جدا شود. مدیران باشگاه اینتر هم ایکاردی را تهدید کرده‌اند در صورتی که دست رد به پیشنهادهایش بزند، او را به طور کلی از ترکیب نراتزوری کنار خواهند گذاشت و به دنبال جذب چند مهاجم جایگزین خواهند رفت.

سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» هم خبر داد باشگاه اینتر در آستانه به خدمت گرفتن ادین ژکو از رم با قراردادی سه ساله در ازای 13 میلیون یورو است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج