محرومیت رایولا لغو شد
۸۷۲۰۶۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
۴۳۱۰ 
دادگاه حکمیت در ورزش محرومیت مینو رایولا را لغو کرد.

خبرگزاری تسنیم: اواسط اردیبهشت ماه بود که مینو رایولا به همراه پسرعمویش یعنی وینچنزو به ترتیب به مدت سه ماه و دو ماه از فعالیت در حوزه مدیر برنامه‌ای محروم شدند. این حکم تنها چند هفته پس از اینکه رایولا از محرومیت احتمالی بابت ضعیف خواندن فدراسیون فوتبال ایتالیا فرار کرد، توسط اتحادیه اِیجینت‌های ورزشی ایتالیا صادر و توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام شد. فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) هم در ادامه تصمیم گرفت که محرومیت‌های اعمال شده از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا برای رایولا و پسرعمویش را در سطح جهانی تعمیم دهد.

اکنون نشریه «دیلی میل» انگلیس خبر می‌دهد دادگاه حکمیت در ورزش (CAS) با درخواست فرجام‌خواهی رایولا موافقیت کرده و محرومیت اعمال شده وی از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا و فدراسیون جهانی فوتبال را لغو کرده است. در صورتی که محرومیت رایولا باقی می‌ماند او تا تاریخ 8 آگوست - 17 مرداد - قادر به فعالیت در حوزه تخصصی خود نبود.

مینو رایولا مدیربرنامه بازیکنان سرشناسی همچون پل پوگبا، ماتیس دلیخت، جان‌لوئیجی دوناروما، لورنزو اینسینیه، ماریو بالوتلی، مویزه کین، هنریک مخیتاریان، مارکو وراتی و زلاتان ابراهیموویچ است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج