تکذیب انتصاب سرپرست وزارت آموزش و پرورش
۸۷۲۱۰۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
۸۵۲۵ 
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور تاکید کرد که هنوز حکمی مبنی بر سرپرستی وزارت آموزش و پرورش از سوی رئیس جمهور صادر نشده است.

خبرگزاری ایرنا: معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور تاکید کرد که هنوز حکمی مبنی بر سرپرستی وزارت آموزش و پرورش از سوی رئیس جمهور صادر نشده است.

پرویز اسماعیلی در مورد معرفی سرپرست جدید وزارت آموزش و پرورش در برخی سایت ها و نیز زیرنویس صدا و سیما، افزود: بارها تاکید کرده ایم که مرجع رسمی اعلام احکام یا برنامه های رئیس جمهوری، دفتر ایشان است و بویژه در موقعیت فعلی که با حساسیت های پایان سال تحصیلی همراه است، انتظار می رود که رسانه ها از گمانه زنی در این زمینه بپرهیزند.

وی با انتقاد از معرفی یکی از گزینه ها به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش از سوی شبکه خبر صدا و سیما، گفت: سایت ها یا کانال های خبری غیر رسمی ممکن است بر اساس انگیزه های مختلف، نسبت به انتشار مطالبی اقدام کنند؛ اما از صداوسیما به عنوان رسانه ملی انتظار داریم مرجعیت خبری خود را به جای سایتها و کانالهای فضای مجازی، مراجع رسمی مانند دفتر رئیس جمهور قرار دهد. طبعا اگر در این زمینه هم از این دفتر استعلام می شد، به دوستان اعلام می کردیم که هنوز حکمی برای کسی به عنوان سرپرست صادر نشده است.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور افزود: گزینه های متعددی برای سرپرستی وزارت آموزش و پرورش در فرایند بررسی قرار دارند ولی تا این لحظه حکمی برای سرپرستی این وزارت صادر نشده است.

اسماعیلی تاکید کرد که به محض صدور حکم سرپرستی برای وزارت آموزش و پرورش از سوی رئیس جمهور، موضوع از سوی دفتر ایشان اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1398/03/18
وقتی رسانه ملی بدون صحت یا سقم یه خبر پخش می کند و بعد تکذیب میشؤد ما دیگه چه انتظاری از سایت های خبری غیر رسمی داشته ؤبه انها اعتماد کنیم
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/03/18
اگه میشد مرحوم موسی نثری ریئس آموزش و پرورش دوره 70 سال قبل را زنده می کردید و معرفی می شد خیلی خوب بود. شرح حال و آثار و نوشته هایش را پیدا کنید بخوانید. پی می برید که مرده اش هم بهتر از امروزی هاست.آن مرحوم چه اعجوبه ای بوده در حدود 70 سال قبل. حالا ببینید چه قدر عقب رفته ایم.
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1398/03/18
هیچ آدم عاقلی نمیاد سرپرست و یا وزیر آموزش و پرورشی بشه که هم بسیار وسعت داره و هم هیچ پولی هم نداره برای اداره کردنش!
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/03/18
کاش مرا معرفی می کرد تا خدمتی به معلمان که در امرار معاششان دارند بکنم.یک آدم کار بلد را بگذارید نه یکی که فقط محاسنش بلند است و پیراهن سفید بدون یقه ولی بار علمی و بینش فرهنگی ندارد. خسته شدیم از بی تدبیری و ناکار آمدی.مگه قحط الرجاله؟
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/03/18
خب خبر انتصاب سرپرست وزارت اموزش وپرورش را تکذیب کنید.اسمان به زمین می اید.و یا زمین به اسمان میرود.!!!»»
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/03/18
یه کم تخفیف بدید. خیرش را ببینید
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/03/18
لطفا یک فرد با عرضه بذارین.....ای آقایی که قراره وزیر بشی لطفا اول ببین پاداش پایان خدمت فرهنگیان رو می تونی بگیری و پرداخت کنی ؟ حق اضافه کاری فرهنگیان رو می تونی پرداخت کنی ؟ بیا وزیر شو اگه نمی تونی وارد گود نشو....گول نخور ....
Spain
16:10 - 1398/03/18
وقتی آموزش وپرورش بارها در همین صدا سیما پرداخت مطالبات فرهنگیان را به دروغ وفقط برای آ رام کردن معلمین اعلام و پخش میکنه چه انتظار نا به جایی از رسانه ها دارند
خود دولت هم کم وعده دروغ نداده که حالا مدعی رسانه ها بشه اگه راست میگن چرا بازنشسته های آموزش و پروش نزدیک دو ساله پای وعده دروغ دولت مانده اند آقایان خودشان مروج دروغند
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1398/03/18
با دستور رییس جمهور رتبه بندی معلمان در ماه بعدی اجرا می شود. معلمان برای تکمیل پرونده رتبه بندی به کارگزینی ادارات مراجعه فرمایند.
پاسخ ها
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
بنده همان زمان که ‌وزیر تشکیل پرونده استعفآیش داد تشکیل پرونده دادم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج