گریزمان: فرانسه خسته نبود، ترکیه بهتر بود!
۸۷۲۴۴۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
۷۵۲۱ 
مهاجم تکنیکی تیم فوتبال فرانسه گفت عامل باخت از ترکیه، خستگی نبود.

خبرگزاری فارس: شب گذشته در مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا «یورو 2020» فرانسه، قهرمان جهان 2 بر صفر مغلوب ترکیه شد.

آنتوان گریزمان اظهارداشت: در این بازی حس نکردم خسته ‌هستیم. همین حس را بعد از باخت نوامبر گذشته مقابل هلند هم داشتم. واقعیت این بود که تیم ترکیه بهتر از ما بود.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار اکیپ چنین گفت:

*امکان دارد بگویید چه اتفاقی رخ داد که فرانسه، قهرمان جهان مقابل ترکیه 2 بر صفر شکست خورد؟

نه. نمی‌توان گفت. در این مورد در رختکن تلاش کردیم که کمی حرف بزنیم. اما به نتیجه‌ای نرسیدیم جز این که موقعیت گل خیلی کمی داشتیم.به سمت دروازه حریف حمله نکردیم.شوت نزدیم.اصلا شوتی به سمت دروازه ترکیه نداشتیم.مشکلات فنی زیاد بودند.خود من که اصلا خوب نبودم.اما این شانس اکنون هست که سریع جبران کنیم.

*خستگی پایان فصل روی عملکرد شما و تیم تاثیرگذاشت؟

نه. چنین چیزی را حس نکردم.واقعیت این بود که آنها بهتر از ما بودند. همین حس را هم بعد از بازی نوامبر با هلند داشتم.واقعا باید از نظر هجومی و تاکتیکی بهتر شویم.

*خود شما در رختکن چه گفتید؟

در کنار دیگر بازیکنان، فکر کردم علت این که باختیم چه بوده است.واقعا شرح موضوع پیچیده است.قبل هم گفتم که آنها بهتر از ما بودند.در حالیکه تیم ما هیچ کاری نکرد.این ماهیت بازی امروز ما بود.

*فکر می کنید بازی سه‌شنبه با آندورا چه می شود؟

اجازه نمی دهیم اشتباهات بازی با ترکیه تکرار شوند.همه در کنار هم باید تلاش کنیم تا مردم همان چهره خوب را از تیم ملی ببینند.باید به دقت نگاه کنیم چه اشکالی داشتیم و به سرعت برای رفع اشتباه تلاش کنیم.

*تحت تاثیر جو پرهیجان ورزشگاه قرارنگرفتید؟

فقط می‌توانم جو بسیار زیبایی اینجا حاکم بود.البته ما انتظارش را داشتیم. هواداران ترکیه‌ای نشان دادند چقدر پرشور و هیجان هستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج