حیدری: قطبی به پرسپولیس نمی‌رود
۸۷۲۷۱۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴
۶۶۲۷ 
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید با وجود اینکه طارمی به باشگاه پرسپولیس ضرر زده، اما می‌شود او را هم بخشید.

خبرورزشی: این روزها شایعات زیادی در مورد رفتن برانکو و انتخاب جانشین او مطرح است و یکی از نام‌های مطرح شده افشین قطبی بود که سابقه قهرمانی با پرسپولیس را دارد. سر زبان افتادن نام قطبی به عنوان سرمربی جدید سرخ‌پوشان شایعه حضور سپهر حیدری را هم به عنوان دستیار او مطرح کرد و به همین علت با سپهر حیدری که رابطه خوبی با قطبی دارد گفت‌وگو کردیم.

از شایعه مربیگری‌ات در پرسپولیس باخبری؟

اخباری مطرح شده که صحت ندارد و قطبی برای مربی‌گری در پرسپولیس با من مذاکره‌ای نداشته است.

یعنی قطبی جانشین برانکو نمی‌شود؟

قطبی چند پیشنهاد خارجی دارد و در حال بررسی این پیشنهادات است و صحبتی که با هم داشتیم او دنبال تنش در پرسپولیس نیست و مذاکره‌ای نکرده است.

قطبی را گزینه مناسبی برای جانشینی برانکو می‌دانید؟

قطبی مربی خوب و بادانشی است و سابقه قهرمانی با پرسپولیس را دارد، اما همان‌طور که قبلاً هم گفته بودم باید قرارداد برانکو تمدید شود و امیدوارم هرچه سریع‌تر بدهی او را پرداخت کنند. برانکو افتخارات زیادی را به دست آورده و حقش را باید بدهند و نباید اجازه دهیم کار به شکایت از پرسپولیس بکشد.

خبرهایی در رابطه با بازگشت طارمی، احمدزاده و امیری مطرح شده است. شما با آمدن این بازیکنان موافق هستید؟

هم طارمی هم احمدزاده و امیری برای باشگاه زحمت کشیده‌اند و بازیکنان تأثیرگذاری هستند. با بازگشت هر سه آن‌ها موافقم حتی با وجود اینکه طارمی به باشگاه ضرر زده، اما می‌شود او را هم بخشید.

شروع ویلموتس در تیم ملی را چطور دیدید؟

ایران بازی اول را خوب شروع کرد، اما برای نظر دادن در مورد ویلموتس خیلی زود است. باید صبر کنیم و به او فرصت دهیم تا اندیشه‌های تاکتیکی‌اش را پیاده کند و بعد در موردش نظر بدهیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج