ادعا‌های جدید برادر میترا استاد علیه نجفی
۸۷۲۸۵۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
۱۵۱۰۲ 
پرونده محمدعلی نجفی در حالی برای محاکمه به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شده که برادر مقتول مدعی است خیانت‌های متهم به قتل دلیل اختلاف خواهرش با شهردار اسبق تهران است.

روزنامه جام جم: پرونده محمدعلی نجفی در حالی برای محاکمه به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شده که برادر مقتول مدعی است خیانت‌های متهم به قتل دلیل اختلاف خواهرش با شهردار اسبق تهران است.

یروز مسعود، برادر میترا استاد برای پیگیری شکایت از یکی از وکلای محمدعلی نجفی در دادسرای جنایی تهران حاضر شد. او گفت: یکی از وکلای متهم مدعی شده خواهرم مهدور الدم است و به پیامبر اسلام اعتقادی ندارد که این موضوع کذب محض بوده و به همین خاطر از وکیل مورد نظر شکایت کرده‌ایم و برای پیگیری آن به دادسرای جنایی آمده‌ام.

وی در ادامه ادعا‌های تأیید نشده جدیدی را مطرح کرد که می‌تواند در روند رسیدگی به پرونده تأثیرگذار باشد و پرونده محمدعلی نجفی را وارد فاز جدیدی کند.

مسعود استاد ادامه داد: آن‌طور که من می‌دانم، شهردار اسبق تهران علاوه بر ازدواج اولش، سابقه عقد موقت با زنان دیگر را هم داشت و در برابر آن، برای زنان خودرو خریده بود. زمانی که به عنوان کارشناس در زمان شهردار بودن نجفی در شهرداری کار می‌کرد خانم جوانی نزدم آمدو گفت که از کارمندان شهرداری است و نجفی با او مدتی در ارتباط بوده و وی را اغفال کرده است. همین باعث شده که برای زندگی او مشکلاتی به وجود بیاید و بعد از آن‌که نجفی از او جدا شده، این زن حتی تصمیم گرفته بود مقابل شهرداری برود و خودش را آتش بزند.

برادر میترا استاد ادامه داد: ماجرا را به خواهرم گفتم و او نیز به‌شدت از شنیدن این موضوع ناراحت شد. حتی با آن خانم ملاقات کرده و حرف زدیم که او از تصمیم‌اش برای خودکشی و آتش زدن خود مقابل شهرداری منصرف شد. زمانی که شهردار اسبق به اتهام قتل بازداشت شد، این خانم را به دادسرا معرفی کردیم که او در دادسرای جنایی حاضر شد و مورد تحقیقات قرار گرفت و اظهارات او ثبت شد.

مرد جوان افزود: خواهرم یک فایل صوتی داشت و حتی نسخه‌ای از آن را به من داده بود که نشان می‌داد، شوهرش به همسر اول خود گفته بود، چون ده سال است که با هم هیچ گونه ارتباطی در زندگی نداریم، طلاق بگیرند تا دوباره ازدواج کند. خواهرم با پی بردن به خیانت‌های شوهرش با او درگیری و مشاجره داشت. او حتی شب قبل از مرگش با من درباره همین موضوع و موضوعات دیگر حرف زد و گفت که روز بعد با رسانه‌ای قرار مصاحبه دارد و می‌خواهد موضوع خیانت‌های شوهرش و چند نفراز دوستان او که در زندگی شان خیانت‌هایی داشته اند را همراه موضوعاتی دیگر افشا کند که به قتل رسید.

مسعود استاد در ادامه گفت: چند وقت قبل از قتل، خواهرم هنگام بررسی مدارک شوهرش در خانه برگه‌ای یافته بود که شماره تلفن خانمی از اقواممان در آن نوشته شده و علامت سوالی در کنار آن گذاشته شده بود. زمانی که خواهرم به او گفته بود تو چه ارتباطی با شماره تلفن این خانم داری؟ شوهرش مدعی شده که می‌خواهم پرینت مکالمات او را بگیرم. حتی شب قبل از مرگش هم درباره همین شماره تلفن و دعوایی که با شوهرش داشت، برایم حرف زد.

وی ادامه داد: دامادمان املاک و خودرویی به نامش نبود. او خانه‌ای در ولنجک، ویلایی در آینه‌ورزان و خودروی لکسوسش را به نام دخترش کرده بود و چیزی به نام خودش نبود که بخواهد مهریه خواهرم را بپردازد.

متهم به قتل به‌جز یک سیمکارت، سیمکارت دیگری نداشت و شایعاتی که گفته شده بود ۱۱ سیمکارت داشته و همه را خواهرم شکسته، دروغ است. یک‌بار یک تلفن همراه برای خواهرم خریدم که پول آن را شوهرش پرداخت، اما سه روز بعد درجریان درگیری، نجفی آن را شکست.

برادر مقتول به تهدید‌های خواهرش از سوی نجفی اشاره کرد و ادامه داد: بعداز مرگ خواهرم، از طریق خواهر دیگرم متوجه شدم که نجفی چند بار در جریان درگیری که با میترا داشته با سلاحی که در خانه بوده او را به مرگ تهدید کرده بود. حتی او را کتک زده بود که مدارک پزشکی‌اش موجود است.

وی درباره وضعیت پسر مقتول هم گفت: خواهرزاده‌ام مهیار از زمانی که جسد مادرش را در وان حمام دیده به‌شدت شوکه شده و از همه چیز وحشت دارد.

خواهرم همیشه به من می‌گفت اگر اتفاقی برای او افتاد از پسرش نگهداری کنم، بنابراین از او نگهداری می‌کنم. قرار است دادگاهی علنی برگزار شود و در آنجا من و خانواده‌ام ناگفته‌های این پرونده را می‌گوییم و در آنجا نیز برای متهم قصاص می‌خواهیم.

​​​​​​​ادعا‌هایی که هنوز تأیید نشده

این ادعا‌ها درحالی مطرح شده که تاکنون مسؤولان رسیدگی به پرونده به این موارد اشاره‌ای نکرده‌اند و برادر مقتول اسناد یا مدارکی که نشان از صحت ادعاهایش داشته باشد به خبرنگاران ارائه نکرد و مدعی شده در جلسه محاکمه افشاگری خواهد کرد.

محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران متهم است هفتم خرداد امسال همسردوم خود به نام میترا استاد را در جریان درگیری و اختلاف خانوادگی در طبقه هفتم برج آرمیتا در محله سعادت‌آباد تهران با شلیک گلوله از پای درآورد. نجفی ده ساعت بعد از قتل خود را تسلیم پلیس کرد و به کشتن همسر دومش به‌خاطر اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

انتشار یافته: 68
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/03/20
باشه، باور کردیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
نه شما فقط اظهارات پیرمردهای هوسباز رو باور می کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
این قاتل رو سریعا اعدام کنید تا بساط این طرفدارهای زن ستیز و نکبتش هم جمع بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
چرا باید دروغ بگه وقتی نجفی خواهرش رو کشته و خودش رو هم تسلیم کرده و مجازات قتل اعدامه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
صد در صد حقش اعدام ولي حقه اون زن رواني هم بوده كه زن دوم مردي شده بود كه زن و بچه داشت و همسن پدرش بود جفتشون به درك واصل بشن تا درس عبرت بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
مردك اون موقع كه خواهر جنابعالي داشت خونه ي زن ديگه رو خراب ميكرد چطور رگ غيرتت نزد بالا جلوشو بگيري؟؟؟؟اون موقع نجفي خيانتكار نبود چون با خواهر تو بود؟؟؟؟اينهمه اطلاعات داشتي تا حالا كدوم گوري بودي؟؟؟خانوادگي باج ميگرفتين از پيرمرده؟؟؟ همتون به درك واصل بشين انشاالله
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/03/20
چقدر هم تو راستگو و خوبی.
این پرونده علیرغم ظاهر سرراست و اعتراف مستقیم نجفی، هیچ وقت ازش یک کلمه راست بیرون نخواهد آمد.
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
زور نزن ... قصاص کمترین حده .. باید قبلش شلاقم بخوره این جانی گستاخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
از نظر جامعه نرسالار ایران فقط پیرمرده داره راست میگه چون نجیب و گوگولی بوده
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/03/20
....اگه ایقد بد بوده چرا ازشون طلاق نگرفته. حالا که کشته شده زبانشون دراز شده.به خواهرت خیانت میکرده و کتکش هم میزده و تهدید به قتل هم کرده ولی شما هیچ کاری نکردید؟من قتل رو توجیه نمیکنم ولی حرفایی که اینا هم میزدن هیچ سندیتی نداره
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/03/20
فقط دعا کنیم خداوند همه ما رو به راه راست هدایت کنه .خداوند به بنده خودش تا چهل سالگی فرصت بازگشت وتوبه داده .پس چرا ما انسانها در مقابل آفریننده ای به این مهربانی وگذشت .سوء استفاده میکنیم درسته خداوند توبه رو در هر سنی میپذیره ولی توبه نسوه یادمان باشد .اگر نمیدانید داستانش را در همین گوشی که در دستتان است سرچ کنید وبخوانید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
چهل سالگی قدیم با جدید فرق میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
یعنی سنمون از ۴۰ سال که گذشت دیگه بی خیال توبه بشیم و هر کاری خواستیم بکنیم؟
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1398/03/20
خوب بی غیرت تو که ایقد اطلاعات منفی ازدکترنجفی داشتی وخواهرت راکتک میزدتهدیدبه قتلش میکردچراطلاق خواهرتونگرفتی
خرخودتی این حرفها همه دروغ وکذب خدا جواب آنهایی رابده که باعث وبانی اینکارشدن
Kuwait
12:48 - 1398/03/20
آفرین بر تو ای برادر قهرمان از خواهرت دفاع کن تو به جای اون حرف بزن نگذار این بی عصمتان بی غیرتان هر طوری که خواستن میترا را قضاوت کنند، نجفی یک نامرد به تمام معناست جواب صلاح گرم را با صلاح گرم باید داد
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/03/20
اگر گفته ها حقیقت باشد, خواهر شما هم یکی از خیانتها به همسر اول است, جوری صحبت کردی که خواهر مظلوم هست, مرد متاهل پیشنهاد میده, تو زن به هم جنس خودت رحم میکردی و میرفتی, انشاالله که استارتشو خواهر شما با شیوه ها زنانه نزده باشد, موقعیت و جایگاه آقای نجفی چشم شمارو.....
اگر اجازه به این وصلت نمیدادید آقا الان خواهر شما زنده بود, و آقای نجفی هم خودش باید جواب خیانتهایش را میداد اگر حقیقت داشته باشد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
از نظر مردسالارها همه زنها باید جمع بشن تا مردها وفادار باشند.جالبه از آزادی پوشش هم اغلب دفاع می کنند.الان که هنوز مانتو و روسریه همه فسادها رو به زنها مرتبط می کنید وای به زمان بیکینی پوشیدن
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1398/03/20
میترا پرستو بود نجفی هوس باز شرعی تمام
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/03/20
حالا چرا همش میگین متهم به قتل وقتی خودش به قتل اعتراف کرده باید بگین قاتل!!!!!
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
اگه رگ غیذت برادری تو بدنته تاحکم اعدام نجفی رذل رو نگیری دست بر ندار !!!!فقط اعدام ولا غیر!!!!!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
وقتی زن و شوهر باهم خوبند فرشته نجات همند وقتی روابطشان بهم خورد خروار خروار دروغ، تهمت، جعل و.. میاد میدان قبول ندارم اگر زن بود به شوهرش وفادار می ماند نجفی از فرعون بدتر که نبود.
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/03/20
برادر .میترا خانوم حقش بود چون دنبال چیز دیگه ای بود خودش هم با مردان زیادی در ارتباط بود ولی جیکشو در نیاوردند چون آبرو ریزی میشد
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/03/20
چرا نجفی قاتل ، بهترین گزینه شورای اصلاحطلب شهر تهران که از لیست امید هستند ، بود و وقتی نجفی استعفا داد حاضر به پذیرش استعفای او هم نبودند؟!!؟؟؟؟؟!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟؟؟؟؟.؟!!!!/!!!!!!؟؟؟؟؟!؟
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1398/03/20
پیرمرد هوسران، زنی طماع، قتل، خیانت، دعواهای سیاسی، خلاصه همه چیز توی این پرونده ریخته. هیچ نگوییم که تنها خدا عالم بر همه چیز است.
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/03/20
چرت وپرت نگو مردک معلوم نیست چی خورده اگر مرد بودی بهش زن نمی دادی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
برادر چی کاره خواهره؟ اون هم خواهری که یک زن مطلقه محسوب میشه؟ شما مردها کی قراره دست از فضولی زنها بردارید؟
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/03/20
انشاالله حق باهر کسی که هست به حقش برسه،ایران دیگه گندش در اومده
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/03/20
یعنی وقتی با میترا جون اومد خیانت نکرده بود؟ یا خیانت به زن مسن خیانت محسوب نمیشه؟ خانوادگی وقیح اید
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/03/20
کرباسچی هم گفت سال 96 بخاطر زندگی شخصی نجفی با شهردار شدنش مخالف بوده.یعنی مسبوق به سابقه بوده .البته کلا اصلاح طلبها ید طولایی دارند در این امور
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/03/20
آخی پیرمرد نجیب و مظلوم.اوخی اوخی زن صیغه کردن جز امور روزمره اش بوده
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/03/20
صحت و سقم این ادعاها بماند به کنار.
ولی نکته ای. بابا، اگه زن و شوهر به ته خط میرسن محترمانه جدا بشن و برن با هر کی که میخوان زندگی کنن. نتیجه این همه تابو بین زن و مرد شده اینکه همه دارن ریا می کنن، زیرآبی میرن، لاپوشانی می کنن. خوب انسان هستی نیاز داری دلت میخواد از یکی خوشت میاد، به دیگران چه؟نه زن هیولا هست نه مرد. یه جذبه ای و یه کششی هست، تا دم آخر هم هست. مثل آدم با سر افراشته و آبرو، برطرفش کنید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
آررره؟؟ یعنی پیرمردها تا دم آخر با زنهای جوان باشند و نرسالاری مستدام به راهش ادامه بده؟ جذبه دم آخر رو فقط باید برید و انداخت دوور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
مرگ بر نرسالاری که زن رو وسیله ای برای لذت می دونه و هی میخواد و نو و تر و تازه اش رو گیر بیاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
در طبیعت نر پیر در مبارزه با نر جوان شکست می خوره و از چرخه طبیعت خارج میشه ولی در انسانها مرد پیر بخاطر مقام و ثروت می تونه تا دم آخر زن جوان بگیره.نف
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
ازدواج زن جوان با مرد پیر به مردسالاری تداوم میده.خاک بر سر زن جوانی که زن مرد پیر بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
منظورم این نیست که افراد کف نفس نداشته باشند و تا تقی به توقی خورد برن پی هر کاری که میخوان. دارم میگم اگر یک زندگی به هر دلیلی به بن بست رسیده محترمانه تمام بشه و افراد بتونن زندگی جدیدی شروع کنند
Romania
13:15 - 1398/03/20
انشالع هر چه زودتر این قاتل جانی را به همراه وکیل اش در محل قصاص و اعدام کنند.
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/03/20
پس خواهرت چه عجوبه ای بوده که میدونسته نجفی زن و بچه داره زن بازم به قول خودت هست ولی رفته زن دائم شده با کلی مهریه
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/03/20
اگه این اتفاق واسه یکی از شهردارای امریکایی افتاده بود ول بکن ماجرا نبودن حالا فقط ماسمالی میکنن
...
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/03/20
داستان سرایی توسط کسی که نجفی اون رو بکار گرفته ، این که نجفی مرتکب عملی فجیع شده شکی نیست ولی ظاهرا این آقا هم برای مطرح کردن خودش شروع به داستانسرایی کرده
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1398/03/20
برادر من این اقا زده خواهرت رو کشته قانون هم میگه کسی که کسی رو بکشه باید قصاص بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
حتی اگه قاتل مرد باشه و مقتول، زن؟
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/03/20
واقعا باعث شرمندگي خودت و خواهرت شما از اول فقط قصد گرفتار کردن وباج گیری این بدبخت داشتی با این کارهایتان واقعا حقش مردن بوده واقعا آقای نجفی زجر دادی و گرنه چطور تو در همه کارها در جریان هستی
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/03/20
با این کارهای برادر مقتول از روز اول همه برنامه ریزی شده بوده البته فکر نمی کردی که آقای نجفی دیگر تامل فشارهای شما نداشته باشد و خواهرت بکشد خوب کاری کرده شما دیگر چقدر بی شرف بودی
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1398/03/20
الله اعلم ، خدایا عاقبت همه ما را ختم بخیر کن ، امین یا رب العالمین
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/03/20
جناب آقای مهندس مسعود استاد واقعا اگر آدم بودی همان روز که اون خانم جوان اغفال شده بود توسط نجفی اعلام شکایت میکردی و نه اینکه با رانت وپرستوسازی کارمند شهرداری بشی حالا که کاسه شکسته و پرستو ها یکی یکی لو دارن میرن شروع کردی به شکر پرانی.
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/03/20
بیچاره نجفی !!!!!!!!!
مثل اینکه کل مکالماتش توفایلهای صوتی ذخیره شده!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/03/20
به جای قاتل داداش جون عروس خانم هول شده .داداش ادعا مدرک میخواد. نکنه اون مامور امنیتی که میگن تویی.
اگه دختر بودی پرستوی فوق‌العاده‌ای میشدی ها خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1398/03/20
چقدر گرفتید که قضیه را به این چرندیات بکشانید واصل صورت مسئله را پاک کنید
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/03/20
عجب !!! فقط ای کاش مث اون یارویی که همیشه میگفت اسامی دزدان و غارتگران و مدیران فاسد و مدارکشون توی جیب راست کت و کاپشنشه، و همه را فاش میکنم،ولی هیچ وقت اسمی و مدرکی از جیب مبارکش بیرون نیامد، نشه این خان داداش و ادعاهاش.هرچند که عاقلان دانند....
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/03/20
طبق‌ گفته های منابع موثق»حتی پس ازحادثه قتل مقتول میترااستادد توسط شوهرش محمدعلی نجفی ؟علاوه برغم وسوگواری خانواده‌مقتول ازسویی‌ باتهدیدها وارعاب های خودسرانه‌ مشکوکی فضای تشویش‌،دلهره‌ حاکم‌ برزندگی خانوادگی،پدر،مادرمقتول‌میترا‌را دوچندان نموده!!
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1398/03/20
خواهر شما برای مدرک جمع کردن از آقای نجفی رفته بود یا زندگی - گیریم این آدم بد ،خواهرشما چرا میخاست آبرویش را ببردو مصاحبه کند ، خب طلاق میگرفت . شما هم سعی کن کمتر مصاحبه کنی
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1398/03/20
کاملا حرفاش قابل قبوله مردهایی که از نظر مالی تامین هستن و ی بار مزه صیغه و ازدواج مجدد در عین همسر داشتن چشیدن دیگه سیر بشو نیستن
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/03/20
اللهم اجعل عواقب امورنا خيرا
عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی کشد.
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/03/20
اللهم اجعل عواقب امورنا خيرا
عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی کشد.
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1398/03/20
چقدر راحا تهمت بی ابرویی به یک زن می زنید در حالی که مرد رو برای متعدد بودن با چند زن مجازات نمی کنید دقیقا همین جاست بحث داغ روز جامعه با موضوع مهریه
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1398/03/20
راستی شما با کدوم آزمون استخدامی‌رفتین‌سر کار؟
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1398/03/20
هردم از این باغ بری میرسد!!!
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1398/03/20
اگر اون زنا واین اقا خیانتکار بودن شما چی بودی که وارد زندگیش شدی اونم بانصف سن ایشون
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1398/03/20
واقعا مملکت نیست که دیونه خونی
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1398/03/20
خوش غیرت،چرازودترمیتراراوادارنکردی،طلاق بگیرد؟تاحقیقت روشن شود.
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1398/03/20
تویی که میگی باید برادرش دخالت تو زندگی این زن میکرد , حرفت بیشتر شبیه نادانهاست
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1398/03/20
جالبه خواهرش همیشه به او می گفته اگر اتفاقی برای من افتاد تو ........فلان کن. یعنی خودش می دونسته که اتفاقی برایش خواهد افتاد اما.....،،،!
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/03/20
بابا مگه فقط شیطان به مردم طبقه ۳ جامعه حمله میکنه اینهم یک نمونه از حملات شیطان به طبقه بدون درد است البته پردرد انقدر هم بالا پایین نپرید قبول کنید همه روزی با ۴ متر پارچه میخوابیم زیر خاک تمام خواهشا هم روشنفکران وسیاسیون با تریبون وبدون تریبون انقدر ابو تاب ندهند طرف زده زنشو کشته ودر دادگاه هم همانند سایرین بایستی پاسخگو باشه .
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1398/03/21
ضبط کردن مکالمات تلفنی که جدیدا جرم اعلام شده! نکنه می دونستین قراره این اتفاقا بیفته که چنین قانونی گذاشتین؟
United States
16:55 - 1398/03/21
محرک خشم چه بود وچود اسلحه یا افشاگری بی مجاباوبدون اذن شوهر توسط مقتوله یا نجابت و آبرو مندی بیش ازحد قاتل .مسلما هرسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج