امنیت را به تئاترشهرِ پایتخت بازگردانید
۸۷۳۲۱۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
۴۰۴۹ 
هیات مدیره خانه تئاتر در نامه ای به شهردار تهران خواستار رسیدگی عاجل به وضعیت محوطه تئاتر شهر شدند.

خبرگزاری صبا: در پی تیراندازی اتفاق افتاده در محوطه تئاتر شهر که در پی درگیری بین دو دستفروش اتفاق افتاد، هیات مدیره خانه تئاتر در نامه ای به شهردار تهران خواستار رسیدگی به این مسایل شد.

امنیت را به تئاترشهرِ پایتخت بازگردانید

«به نام خدا

جناب آقای دکتر پیروز حناچی
شهردار محترم شهر تهران
و شورای شهر محترم

بی‌اغراق، فرهنگی‌ترین مکانِ هر شهر، تئاترشهرِ آن‌ به حساب می‌آید. ما خانواده‌ی تئأتر از شما مسؤلانِ محترم سوال می‌کنیم که آیا تا به حال از تئاترشهر (قلبِ تپنده‌ی تئاتر پایتخت) دیداری داشته‌اید؟ آیا از وضعیتِ محوطه‌ی تئاترشهر خبر دارید که این ماه‌ها با حضورِ چهره‌های نامرتبط با فضای فرهنگی این مجموعه‌ی هنری در پیاده‌رو، و اراذل و اوباش در محوطه‌ی اطرافِ آن چه چهره‌ای به خود گرفته است؟

آیا تئاترشهرِ فعلی معرفِ فرهنگی‌ترین مکان این کلان‌شهر است؟ آیا دستفروشان در برابرِ ساختمانِ موزه‌ی هنرهای معاصر، حوزه‌ی هنری، فرهنگستان هنر، کتابخانه‌ی ملی، مجلس شورای اسلامی و بسیاری از اماکنِ تفریحی و ادبیِ دیگر حقِ سدِ معبر و پهن کردن بساط‌هایشان را دارند؟ چرا این‌قدر نسبت به تئاترشهر بی‌مهر و بی‌تفاوت شده‌اید؟

روز یک‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۱۹ در محوطه‌ی تئاترشهر تهران، در نزاع میانِ دونفر، یکی دیگری را با اسلحه‌ی گرم هدف قرار داده است.

آقای شهردار و مسؤلان محترمِ شورای شهرِ تهران این خانه دیگر امن نیست!

نامهربانی و‌ عدمِ توجه به خواسته‌های معمولِ خانواده‌ی تئاتر، زیباترین و فرهنگی‌ترین مکانِ این شهر را به زشت‌ترین نقطه‌ی آن بدل کرده است.

ما با داشته‌هایمان چه کرده‌ایم؟ اگر دیروز اقدام کرده بودیم، امروز با چنین فاجعه‌ای مواجه نبودیم.

از شما بزرگواران خواستاریم در اسرعِ وقت، تئاترشهر را به حال‌ هوای سابقِ آن بازگردانده و همه‌ی دست‌‌فروشان را برای همیشه به نقطه‌ی مناسب‌تری انتقال دهید. ما در برابرِ آرامش و امنیتِ کارکنان این مجموعه، هنرمندان و شهروندانِ عزیز مسئولیم.

با احترام
هیأت‌مدیره خانه تئاتر

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/03/21
امنیت را به ایران برگردانید
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1398/03/21
حقمون بدترازاینهاس بیکاری وفقرنجومی بایدمنتظراین اتفاقهاباشین بازم خجالت شرم نمیکنیدکه بودجه ومنابع شغل ایران وایرانی خرج این تعدادزیادافغانی کنیداین صابکاردیوث وطن فروش دنبال سودخودش الانبالا۵۰ملیون نفرزیرخط فقروبدون شغل ودرامدی هستن به خاطرافغانیا ۲۰۰سال بودجه مملکت وچراهزینشون میکنیدشغلامونم اشغال کنن به خاطرباج به افغانیاواروپاکجادنیااینجور واینقدرذلیل شدیم بی عرض وبی غیرت بفرستین برن کشورشون ادرس غلط ماهوارمیده خرج لبنان وفلسطین میکننچندمیلیاردبرابراینهاخرج وضررافغانیاس
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/03/21
اصلا مشخص نیست که کار چه کسانی بوده! اینکه یک هو اینهمه در مملکت بزن و بکش میشود، یعنی دستی در کار است! پیروز حناچی های بدخواهان قدرتمندی دارند! اما مردمان ایران بالاخره به شادی و آرامش ابدی دست پیدا میکنند!
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/03/21
مثل خیلی از مسوولین تو خواب تشریف دارن تمام دستفروش ها باج میدن چطور ممکنه شهرداری بی خبر باشه منتها حس مسوولیت وجود نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج