ربیعی: جامعه بیش از همیشه مطالبه‌گر شده است
۸۷۳۸۳۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
۱۳۱۵۰
سخنگوی دولت گفت: پشت آقای حسینی ایستادن و از ایشان حمایت کردن توسط فرهنگیان، رمز موفقیت ایشان است و معرفی شدن ایشان به عنوان وزیر به مجلس بستگی به همین حمایت ها دارد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی دولت گفت: پشت آقای حسینی ایستادن و از ایشان حمایت کردن توسط فرهنگیان، رمز موفقیت ایشان است و معرفی شدن ایشان به عنوان وزیر به مجلس بستگی به همین حمایت ها دارد.

علی ربیعی طی سخنانی در نشست هم اندیشی تشکل‌های فرهنگیان که در وزارت آموزش و پرورش برگزار شد با بیان اینکه حضورم در این نشست با هدف ارتباط اجتماعی است، گفت: گفت‌وگوها در جامعه و در خانه‌ها کم شده است و احتمالا جمع حاضر که در مدارس حاضر هستند بیشتر به این موضوع پی برده اند.

وی افزود: فقدان حرف زدن و گفت‌وگو در جامعه احساس می شود که از دو جهت می توان آن را بررسی کرد، یکی بین دولت و جامعه و یکی هم بین گروه های مختلف است که در کنار آن فقدان ارتباط عاطفی و مهربانانه هم به ما لطمه می‌زند. بر همین اساس ما برنامه ای ریخته ایم تا بین ورزا و نهادهای مختلف علمی گفت‌وگوهایی انجام شود.

ربیعی با تاکید بر اینکه گفت‌وگو نیاز دوام و قوام اجتماعی ما است، اظهار کرد: جامعه بیش از همیشه مطالبه گر شده و فشارها به دولت بی سابقه و بی حد و حصر شده است. بی نظیرترین فشارها به اقتصاد ما آمده است تا جایی که ترامپ سال گذشته بر از بین رفتن نظام تاکید داشت در حالی که امروز از مذاکره حرف می زند.

سخن‌گوی دولت با تاکید بر اینکه دوران سختی برای اداره کشور به وجود آمده است، اظهار کرد: "جامعه ناآرام، فشار بیشتر" استراتژی ترامپ علیه کشورمان بوده است و حالا با توجه به مقداری آرامش یافتن جامعه شرایط کمی متفاوت شده است.

ربیعی ادامه داد: سخنان و مطالبات دوستان فرهنگی ما در این جلسه و برگزاری جلسات مشابه آن باید تداوم پیدا کند. مهمترین مسئله مدیریتی ما ذی نفعان غیر مرتبط هستند که فشارهای زیادی به مدارج متفاوت مدیریتی وارد می کنند و استقلال مدیریت را از میان می برند.

وی با اشاره به انتخاب جواد حسینی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش، گفت: یکی از ویژگی های آقای حسینی ایستادگی ایشان در برابر ذی نفعان غیر مرتبط بوده است و این در رزومه ایشان هم وجود داشت تا جایی که می گفتند ایشان آدم کله شقی است، اما به نظرم این نکته مثبتی است که در برابر این ذی نفعان غیر مرتبط ایستادگی شود.

ربیعی با اشاره به عملکرد وزیر قبلی آموزش و پرورش تصریح کرد: سنت های خوبی هم در زمان آموزش و پرورش آقای بطحایی وجود داشت و در زمان آقای نجفی که مربوط به سالهای دوری است هم سنتهای خوبی وجود داشت.

وی در پایان تاکید کرد: پشت آقای حسینی ایستادن و از او حمایت کردن توسط فرهنگیان، رمز موفقیت او خواهد بود به ویژه که آقای حسینی از خانواده فرهنگیان هستند و معرفی شدنشان به عنوان وزیر به مجلس بستگی به همین حمایت ها دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/03/22
آره راست میگی. همه دم درآوردن.
خاور بیارید همه رو بندازید زندان.
تا قدر عافیت رو بدونن.
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/03/22
لطف کنید بفرمایید آقای حسینی چند تا خانه دارد تا بتوان اعلام نظر نمود.
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1398/03/22
جناب ربیعی، حمایت های محتاط گونه و ایما، اشاره ای از آقای نجفی تاثیری در تخفیف مجازات و یا محکوم به اعدام نشدنشان نخواهد داشت. خودتان را از این منجلاب تباهی دور بدارید.
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1398/03/22
الان حسینی رو نمی شناسیم چطور حمایت کنیم ؟مگه برامون چی کار کردن؟درضمن مطالبه گر شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این که یه نفر دنبال حق و حقوقشه مطالبه گریه؟؟؟؟؟؟؟؟ما نباید به قول خودت مطالبه کنیم دولت خودش باید حق و حقوقمون رو بده که این کار رو نمی کنه پس منتظر مطالبه هم باشه
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1398/03/22
صبر ایوب رو درخواست دادن
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1398/03/22
جامعه مطالبه گر شده یا شما عرضه ندارید کمترین امکانات رو براش تهیه کنید
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1398/03/22
دولتی که قیمت ها را سیصد درصد افزایش داده نباید جامعه از همچین دولتی مطالبه گر باشد؟
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1398/03/22
شما وزیر رفاه بودید.چرا نسبت به دوران وزارتتون پاسخگو نیستید؟ بالاخره معلوم نشد پیشنهاد رشوه 500 میلیون برای عدم استیضاح رو کی داده بود؟
United Arab Emirates
21:35 - 1398/03/22
البته دست خیلی از مسئولین به ظاهر انقلابی دیندار رو شده که فقط در ظاهر مسلمان هستند و جز چپاول بیت المال فگر دیگری ندارند
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1398/03/22
بله... حقشون رو میخوان... وقتی قیمت همه چی گرون شده پس باید ساکت باشن...
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/03/22
بله درست است.سیرت شما این است که پیوسته خود را در بین مطالبه گران پنهان کرده و تاکنون میراث خوار مطالبات مردم ایران بودید.
شما هنوز باور نکردید که مطالبات مردم حذف نهائی امثال شماست.
خوب میدانید که انحراف در مسیر ایران صرفا شما باعث و بانی آن بودید.فریب هرگز
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1398/03/22
آموزش و پرورش برای تربیت وزیر خودش عاجزست چون ممکن است که راهکارهای تربیتی این وزارت برای رشد جامعه و ...مثمر ثمر باشد. جامعه ایران رو به قهقراست
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1398/03/23
برو بابا اگر مردم متالبه گر بودن که وضع ما این نبود اگر مردم متالبه گر بودن قیمتها به این گرانی کمرشکن نبود اگر مردم متالبه گر بودن قیمت مسکن لانه موشی چندصد میلیون نبود یا قیمت خودرو سرسام آور نبود اگر مردم متالبه گر بودن این همه فاصله طبقاتی نبود اگر مردم متالبه گر بودن حقوقهای کارکنان یا بازنشستگان با این خقوق ناچیز زندگی نمیکردن اگر ملت متالبه گر بودن الان همه مستاجران صاحب خانه بودن اگرمردم متالبه گر بودن اعتراض خیابانی میکردن نه زبانی اگر مردم متالبه گر بودن وووووووووووووووووووووووووو پس بشین سرجات حرف بیجا نزن
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1398/03/23
آقای ربیعی خداوکیلی چطوربا مستمری ماهیانه 100 وهشت تومن بهزیستی به معلولین شدید درمنزل زندگی کنند؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج