بازی سنگربانان آبی با احساسات هواداران استقلال
۸۷۴۰۴۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
۱۴۸۸۵ 
دو سنگربان استقلال که رابطه‌شان با هم خوب نیست، دیروز در اقدام‌های کاملاً جداگانه، ولی در عین حال هم‌زمان روی اعصاب هواداران استقلال پیاده‌روی کردند.

خبرورزشی: در حالی که باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام کرده هر دو دروازه‌بان خود را می‌خواهد و تمایل به حفظ هم‌زمان رحمتی و حسینی دارد، این دو سنگربان که رابطه‌شان با هم خوب نیست، دیروز در اقدام‌های کاملاً جداگانه، ولی در عین حال هم‌زمان روی اعصاب هواداران استقلال پیاده‌روی کردند.

ابتدا خبرنگار نزدیک به مهدی رحمتی خبر توافق او با پدیده را منتشر کرد که به نیم ساعت نرسیده مشخص شد رحمتی و پدیده هنوز قرارداد نبسته‌اند. خبر این بود که مهدی رحمتی به پدیده پیوسته، اما مالک پدیده از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد تا معلوم شود قراردادی در کار نیست.

البته رحمتی با پدیده توافق کرده و در درستی خبر مذاکره‌اش با یحیی گل‌محمدی تردیدی نیست و اگر روزی بخواهد از استقلال جدا شود، با توجه به علایق و سلایق مذهبی‌اش، مشهد را انتخاب می‌کند، اما او از یک طرف پیشنهاد تمدید قرارداد با استقلال را با دست پس می‌زند و از طرف دیگر احتمال ماندن در استقلال را با پا پیش می‌کشد.

نزدیکان استقلال می‌گویند رحمتی به احتمال ۹۰ درصد در این تیم می‌ماند. او مشکلی هم با ماندن حسینی ندارد و حتی بعید نیست مدیران استقلال با کمک رحمتی، از حسینی برای ماندن یک تخفیف درست و حسابی بگیرند! یعنی به او بگویند رحمتی حاضر است با یک و نیم میلیارد بماند، تو هم بیشتر از ۲ میلیارد نگیر و بمان!

اصل ماجرای رحمتی و پدیده هم این است که یحیی گل‌محمدی پیشنهاد خوبی به مهدی رحمتی داده، اما کاپیتان استقلال چهار، پنج روز فرصت خواسته تا جواب نهایی را به این پیشنهاد بدهد. رحمتی از جو منفی ایجاد شده علیه خودش در فضای مجازی دلخور است و همین مسئله باعث شده به فکر جدایی باشد، اما دلش نمی‌آید از کاپیتانی استقلال بگذرد؛ آن طرف بازی هم سیدحسین حسینی دیروز قلب‌های آبی اینستاگرام خود را پاک کرد تا با توجه به شوخی علی علیپور که عکس او را کنار سرخپوشان جدید و قدیم تیم ملی استوری کرده بود، اینگونه شایعه شود که دروازه‌بان ملی‌پوش استقلال به پرسپولیس می‌رود. از همه خنده‌دارتر این بود که شایعه شد حسینی صفحه اینستاگرام استقلال را آنفالو کرده، در صورتی که حسینی اصلاً این صفحه را فالو نکرده بود. حسینی از قبل با گردانندگان صفحه اینستاگرام باشگاه استقلال زاویه داشت و حاضر نبود این صفحه را فالو کند.

همه می‌دانند حسینی اهل رفتن به پرسپولیس نیست، اما او هم بدش نمی‌آید با پیش کشیدن بحث جدایی‌اش از استقلال، هواداران را به جان باشگاه بیندازد. در این که ذوب‌آهن و فولاد حسینی را می‌خواهند هیچ تردیدی نیست. فولاد می‌تواند مقصد مشترک حسینی، منتظری، کریمی و حتی وریا غفوری باشد، هر چند وریا و کریمی با تراکتور توافق کرده‌اند و در صورت جدایی از استقلال، به تبریز نزدیک‌تر هستند.

مسئله اصلی این جاست که حسینی هم درست مثل رحمتی دلش نمی‌آید از استقلال برود. او برای ماندن در استقلال حاضر شده بود ۵۰۰ میلیون تومان به فرهاد مجیدی تخفیف بدهد، اما حالا که فرهاد مجیدی نیست، شرایط فرق می‌کند. برای حسینی مهم این است که شماره یک باشد تا تیم ملی را از دست ندهد.

به هر حال دیروز هم رحمتی و هم حسینی خواسته یا ناخواسته با اعصاب هواداران استقلال بازی کردند. کاش یک نفر در باشگاه بود و به هر دوی آن‌ها می‌گفت هیچ کدام‌تان بزرگ‌تر از استقلال نیستید. خدا ناصر حجازی را بیامرزد، حتی حجازی هم از استقلال رفت و این تیم بزرگ پابرجا ماند. عابدزاده هم از استقلال رفت و آب از آب تکان نخورد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
France
11:24 - 1398/03/23
واقعا خدابیامرزه ناصرخان حجازی و...
پاسخ ها
هیچ
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
میره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
رحمتی برو فقط برو
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/03/23
مرده شوی هر چی بازیکن حاشیه داره رو ببرن
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/03/23
هردوتاش رادوشویچ هم نمیشن شایدهم ابوالفضل درویش وند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
جواب ابلهان خاموشیست.....
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1398/03/23
کیسه بدون پتگوئن آسیا بهتره یا بدون گنجشک آسیا
پاسخ ها
آبی دل
France
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
بدون کلاغ آسیا ...منقاروند قارقارقارقار قار ...
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/03/23
جفتشون برن گم شن هر کس به تاج کبیر بی تعصب گورش گم کنه
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1398/03/23
هر دوتاشون و اخراج کنید برن ی تیم دیگه هر چند خدایی رحمتی برا استقلال زیاد ززحمت کشیده و دوست داریم در استقلال بمونه
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/03/23
کاش یک نفر در باشگاه بود و به هر دوی آن‌ها می‌گفت هیچ کدام‌تان بزرگ‌تر از استقلال نیستید. خدا ناصر حجازی را بیامرزد، حتی حجازی هم از استقلال رفت و این تیم بزرگ پابرجا ماند. عابدزاده هم از استقلال رفت و آب از آب تکان نخورد.

عالی بود
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/03/23
داداش تو چرا داری میسوزی حسینی میخاد بیاد پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/03/23
بابا این حسینی شورش رو دراورده میره بین بازیکنایی پرسپولیس چه غلطی میکنه
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1398/03/24
خبرورزشی برای تیم کیسه چه حرصی میزنه .ایول همین طورادامه بدیدبه امیدخداتاچندوقت دیگه ریشتون کنده میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج