رونمایی از اپلیکیشن موبایلی قیمت کالا‌ها در ایران
۸۷۴۲۱۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹
۶۲۸۳ 
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سامانه 124 همه قیمت‌ها درج شده و قیمت رسمی کشور هستند، اما اخیرا کار جدیدی را آغاز کردیم که 100 قلم کالای پرمصرف را اپلیکیشن موبایلی ایجاد می‌کنیم که به زودی رونمایی می‌شود.

خبرگزاری فارس : رضا رحمانی امشب در نشست با فعالان اقتصادی استان کرمان در محل اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به تهیه بانک اطلاعاتی جامع معدنی استان کرمان اظهار کرد: این بانک اطلاعاتی کار بی‌نظیری است که مورد نیاز هم بوده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان داشت: برنامه اکتشافات تفصیلی استان کرمان تا سطح 50 درصد توسط سازمان صنعت و معدن استان به وزارتخانه ارائه شود تا اعتبار آن را تامین کنیم.

رحمانی ادامه داد: برای توسعه اکتشفات معدنی استان اعتباری از ایمیدرو و حقوق دولتی معادن اختصاص می‌دهیم.

وی عنوان کرد: طبق قانون هیچ وزارتخانه‌ای حق ندارد به دلیل اشباع بازار از صدور مجوز جلوگیری کند، همین الان ظرفیت کاشی و سرامیک ما بیش از دو برابر مصرف است.

رحمانی در مورد افزایش قیمت تولیدات اصناف با بیان اینکه قیمت‌گذاری بر اساس آنالیز سازمان حمایت تصمیم‌گیری می‌شود، عنوان کرد: مثلا تن ماهی افزایش بی‌رویه داشت چون مشکل این بود که ماهی تن وارد می‌شود و افزایش قیمت الزام‌آور داشت.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص ماکارونی، روغن موتور و دیگر کالاها هم اینگونه است، در حالی که به این مسائل اصلا توجه نمی‌شود.

رحمانی گفت: اولین حلقه نظارت ما اتحادیه‌ها هستند، از همه اصناف خواسته‌ایم که اول خودمان از آبرویمان محافظت کنیم و مرحله بعدی سازمان حمایت است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بیشترین مشکل در مورد شکر را در استان کرمان شنیدم، کارخانه‌ای صحبت کردیم که شکر خام به آنها دادند.

وی ابراز داشت: در سامانه 124 همه قیمت‌ها درج شده و قیمت رسمی کشور هستند، اما اخیرا کار جدیدی را آغاز کردیم که 100 قلم کالای پرمصرف را اپلیکیشن موبایلی ایجاد می‌کنیم که به زودی رونمایی می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج