مردان سیاهپوش گیشه‌های جهان را تصرف کردند
۸۷۵۵۲۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
۵۸۷۶ 
فیلم جدید "مردان سیاهپوش" با فروش ۱۰۲ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی بیشترین فروش را از آن خود کرد.

خبرگزاری مهر: فیلم جدید از مجموعه "مردان سیاهپوش" با عنوان "مردان سیاهپوش: بین‌المللی" از نمایش در ۵۶ منطقه جهان موفق به فروشی ۷۳.۷ میلیون دلاری در سه روز اول نمایش شد.

این فیلم که جدیدترین فیلم محصول سونی از مجموعه علمی‌تخیلی اکشن است، در اولین آخر هفته اکرانش در آمریکا نیز فروشی ۲۸.۵ میلیون دلاری را تجربه کرد و در مجموع ۱۰۲.۲ میلیون دلار فروخت.

در این فیلم که فروشی ناامیدکننده در باکس افیس آمریکا را از نمایش در بیش از ۴ هزار سالن سینما کسب کرد، باردیگر تسا تامپسون و کریس همسورث که در "ثور: رگناروک" با هم بازی کرده بودند، در کنار هم ظاهر شده‌اند. ماموریت این تیم این است که از سیاره زمین در برابر دشمنان بیگانه فضایی محافظت کنند. این فیلم که چهارمین فیلم از مجموعه "مردان سیاهپوش" است را اف گَری گرِی کارگردانی کرده است.

مردان سیاه‌پوش گیشه سینمای جهان را تصرف کردند

نخستین فیلم این مجموعه ۲۵ سال پیش با بازی ویل اسمیت و تامی لی جونز ساخته شده بود.

"مردان سیاهپوش: بین‌المللی" بیشترین فروش را در چین تجربه کرد که ۲۶.۳ میلیون دلار بود. روسیه با ۵.۱ میلیون دلار، کره جنوبی با ۴.۹ میلیون دلار و مکزیک با ۳.۹ میلیون دلار دیگر بازارهای بزرگ این فیلم بودند. در ژاپن نیز ۳.۵ میلیون دلار و در بریتانیا ۳.۴ میلیون دلار بلیت فروخته شد.

سینماروها همچنان از "علاء‌الدین" دیزنی هم استقبال می‌کنند و این فیلم در هفته گذشته ۴۷.۵ میلیون دلار دیگر از فروش در ۵۵ منطقه کسب کرد تا مجموع فروشش را به ۷۲۴ میلیون دلار برساند که از این مقدار ۴۶۰ میلیون دلار در بازار بین‌المللی و خارج از آمریکا کسب شده است.

با این حال دیگر فیلم دیزنی یعنی "ققنوس سیاه" نتوانست در این حد از موفقیت ظاهر شود و این فیلم ماورائی که ادامه‌ای از "مردان ایکس" است، از نمایش در ۴۴ بازار جهانی در هفته گذشته تنها ۲۴ میلیون دلار فروش کرد و مجموع فروشش در جهان را به ۲۰۴ میلیون دلار رساند.

"گودزیلا: سلطان هیولاها" نیز ۱۴.۱ میلیون دلار دیگر از نمایش در ۷۹ بازار بین‌المللی کسب کرد و مجموع فروشش در بازار بین‌المللی را به ۲۴۵.۸ میلیون دلار رساند. با محاسبه فروش این فیلم در آمریکا مجموع فروش فیلم به ۳۳۹.۵ میلیون دلار می‌رسد.

"راکتمن" فیلم موزیکال فانتزی پارامونت درباره زندگی التون جان نیز ۸.۵ میلیون دلار دیگر فروخت و مجموع فروشش را به ۶۷ میلیون دلار رساند.

انیمیشن "زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲" هم ۸.۵ میلیون دلار دیگر فروش کرد تا در مجموع ۶۲ میلیون دلار فروخته باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج