‌نمی‌خواهم نیمارِ رئال مادرید باشم
۸۷۶۰۰۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴
۶۶۲۵
رودریگو گوئس، ستاره 18 ساله برزیلی امروز رسما به هواداران رئال معرفی شد. او را با نیمار قیاس می کنند اما خودش معتقد است که نباید او را نیمار رئال قلمداد کرد.

ورزش سه: رودریگو گوئس، ستاره 18 ساله برزیلی امروز رسما به هواداران رئال معرفی شد. او را با نیمار قیاس می کنند اما خودش معتقد است که نباید او را نیمار رئال قلمداد کرد.

رودریگو سال گذشته با قراردادی شش ساله به ارزش 45 میلیون یورو از سانتوس به رئال پیوست. او پس از یک فصل حضور قرضی در سانتوس، امروز رسما به رئالی ها معرفی شد. اکنون باید دید که برنامه زیدان برای استفاده از رودریگو چه خواهد بود و اینکه او برای تیم اول به میدان می رود یا تیم دوم.

‌نمی‌خواهم نیمارِ رئال مادرید باشم

رودریگو در نشست خبری مراسم معارفه گفت:« این برای من مثل یک رویاست. رویای همه کودکان برزیلی. امروز شادترین روز زندگی من است.»

صحبت با وینیسیوس:« بله؛ همان روزی که با رئال قرارداد بستم، با هم حرف زدیم و در تیم ملی جوانان هم در مورد رئال ساعت ها صحبت کرده ایم. رئال همیشه تیمی برای بهترین های دنیاست و من آماده ام برای تیم اول به میدان بروم و اگر به تیم دوم هم منتقل شوم، مشکلی نخواهم داشت.»

زیدان:« هنوز با زیدان حرف نزده ام. او بازیکن بسیار بزرگی بود و در مربیگری هم خودش را ثابت کرده است. بی تاب کار با زیدان هستم.»

‌نمی‌خواهم نیمارِ رئال مادرید باشم

فشار بازی در رئال:« حضور در رئال آنقدر ارزش دارد که تمام فشارها را تحمل کنم. با وینیسیوس که حرف می زدم، به من گفت که باید صبور باشم. هنوز بسیار جوانم و مطمئنم که روزهای خوبی در رئال خواهم داشت. من سرعت روبینیو را دارم و تکنیک نیمار. از نظر خودم به این دو بازیکن شباهت دارم.»

پست بازی:« دوست دارم در کناره ها بازی کنم ولی در مجموع هر جا مربی تشخیص بدهد، بازی خواهم کرد.»

انتخاب رئال:« هر کسی من را می شناسند، می داند که از کودکی هوادار رئال بودم. پدرم همیشه به من می گفت، روزی برای رئال بازی خواهی کرد. وقتی پیشنهاد رئال رسید، در 20 دقیقه همه چیز نهایی شد. از همان ابتدا به چیزی جز رئال فکر نمی کردم. حالا هم در اختیار باشگاه هستم و هر تصمیمی گرفته شود، می پذیرم. این اولین فصل حضورم در فوتبال اروپا است و می دانم که روزهای سختی در پیش دارم ولی از هیچ چیز نمی ترسم و برای هر چالشی آماده ام.

‌نمی‌خواهم نیمارِ رئال مادرید باشم

الگوها:« رونالدو نازاریو و روبرتو کارلوس همیشه الگوهای فوتبالی من بودند.»

بازی با نیمار در رئال:« نیمار بازیکن بزرگی است ولی او الان برای پی اس جی بازی می کند و نمی توانم در مورد او حرف بزنم. من نیمار رئال هستم؟ دوست ندارم نیمار رئال باشم. می خواهم همه از من به عنوان رودریگوی رئال نام ببرند.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج