خورشید تقلبی چینی هم آمد +عکس
۸۷۶۵۱
۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۵
۱۶۸۱۳ 
همیشه ما گمان می کردیم که چینی ها با کالاهای تقلبی خود کشورهایی مثل ما را فریب می دهند تا بتوانند بیش از یک میلیارد دهان باز در کشور خود را سیر سازند؛ اما امروز در رسانه ها تصاویری منتشر شد که نشان می دهد خریدار اصلی جنس های قلابی چینی شهروندان خود این کشور هستند....
روزگارنو: ظاهرا در انسان سیستمی هست که او را مشتاق خود-فریبی می سازد!

همیشه ما گمان می کردیم که چینی ها با کالاهای تقلبی خود کشورهایی مثل ما را فریب می دهند تا بتوانند بیش از یک میلیارد دهان باز در کشور خود را سیر سازند؛ اما امروز در رسانه ها تصاویری منتشر شد که نشان می دهد خریدار اصلی جنس های قلابی چینی شهروندان خود این کشور هستند.بنا بر این گزارش، به دلیل آلودگی بیش از حد هوا در پایتخت چین و قابل دیدن نبودن آفتاب، تلویزیون های خیابانی این شهر تصاویری از طلوع و غروب خورشید را نشان می دهند تا مردم به جای اصل، خورشید قلابی را تماشا کنند!... در یکی از این تصاویر هم خبر تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا را نشان می دهد.

جالب این که ساکنان پکن هم از این امر استقبال کرده با گرفتن عکس یادگاری، خوشحالی خود را نشان می دهند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1392/10/28
همیشه ما گمان می کردیم که چینی ها با کالاهای تقلبی خود کشورهایی مثل ما را فریب می دهند تا بتوانند بیش از یک میلیارد دهان باز در کشور خود را سیر سازند؛ اما امروز در رسانه ها تصاویری منتشر شد که نشان می دهد خریدار اصلی جنس های قلابی چینی شهروندان خود این کشور هستند.
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1392/10/28
یکیشم واسه تهرون سفارش بدن. البته بزارین زنجانی از زندان بیاد بیرون تا از طریق اون وارد کنن. بالاخره هر چی نباشه تو امور اقتصادی خیلی وارده.
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1392/11/01
جل الخالق همه چی دیده بودیم الا خورشید قلابی
مسئولین رسیدگی کنن یک تلویزیون برفی واسه کویر ایران بگیرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج