کنسرت «نوستالژی» فرزاد فرزین تمدید شد
۸۷۶۵۵۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
۷۱۶۹
کنسرت نوستالژی «فرزاد فرزین» که 23 خردادماه برگزار شده بود، برای یک شب دیگر تمدید شد. این کنسرت 17 تیر 1398 در دو سانس برگزار خواهد شد.

موسیقی ما: کنسرت نوستالژی «فرزاد فرزین» که 23 خردادماه برگزار شده بود، برای یک شب دیگر تمدید شد. این کنسرت 17 تیر 1398 در دو سانس برگزار خواهد شد.

«رسول ترابی» تهیه‌کننده کنسرت‌های فرزاد فرزین در تهران و مدیر موسسه «آوای دوران» ضمن اعلام این خبر، به «موسیقی ما» گفت: «به خاطر استقبال عالی مخاطبان و تماس‌های مداوم آن دسته از مخاطبینی که کنسرت نوستالژی را ندیده بودند، تصمیم به تمدید مجدد آن با تکنولوژی 3D Mapping در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی گرفتیم. مجموعه و مدیریت سالن میلاد هم با وجود تغییرات در بخش فنی، همکاری فوق‌العاده‌ای با مجموعه آوای دوران و گروه فرزاد فرزین داشتند و با توجه به حساسیت‌های فرزاد فرزین در حین اجرا، نهایت همکاری برای ارائه بهترین کیفیت صدا را داشتند و به خاطر کیفیت خوب و مطلوب صدا، از آنها هم تشکر می‌کنیم. به دلیل همین کیفیت خوب و همکاری مجموعه نمایشگاه، تصمیم به تمدید کنسرت نوستالژی در همین سالن گرفتیم.»

ترابی درباره این کنسرت گفت: «با فرزاد فرزین تصمیم بر این گرفتیم که در کنسرت نوستالژی قطعات قدیمی و پرطرفداری که مخاطبان با آنها خاطره داشتند به جای قطعات جدید اجرا شود. خدا را شکر این تصمیم با استقبال عالی مخاطبان همراه شد و تصمیم بر تمدید گرفته شد. معمولاً با گذشت زمان، خوانندگان تمایل چندانی به اجرای آثار قدیمی خود ندارند و ترجیح می‌دهند آهنگ‌های جدید خود را اجرا کنند. اما با اتفاق اخیر ثابت شد که فرزان فرزین از هنرمندانی است که قطعات قدیمی‌اش هم به‌اندازه‌ی آثار جدید بین مخاطبان دارای محبوبیت است.»

این کنسرت در دو سانس (20:00 و 22:30) برگزار خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج