چاقوکشی در استودیو برادران‌وارنر
۸۷۶۶۶۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
۷۰۵۸ 
بنا بر گزارش پلیس انگلستان، دیروز ۱۹ جون در صحنه فیلم «جادوگران» یک حادثه چاقوکشی رخ داده و یکی از افراد حاضر در صحنه به بیمارستان منتقل شد.

خبرگزاری صبا: بنا بر گزارش پلیس انگلستان، دیروز ۱۹ جون در صحنه فیلم «جادوگران» یک حادثه چاقوکشی رخ داده و یکی از افراد حاضر در صحنه به بیمارستان منتقل شد.

چاقوکشی در استودیو برادران‌وارنر

به نقل از هالیوودریپورتر، دیروز چهارشنبه ۱۹ جون مردی که گفته می‌شود از اعضای تیم تولید فیلم «جادوگران» با بازی ان هتوی است، سر صحنه این فیلم با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت. این قربانی که از ناحیه گردن زخمی شد با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده است.

این حمله در محل استودیوی کمپانی برادران‌وارنر در هرتفوردشایر انگلستان رخ داده است.

هم‌اکنون ضارب با ظن داشتن نیت قبلی برای وارد آوردن جراحات سنگین در بازداشت به سر می‌برد. بنا به گفته پلیس باور بر این است که این دو مرد همدیگر را از قبل می‌شناخته‌اند. تحقیقات درباره این ماجرا در جریان است.

استودیو برادران‌وارنر اعلام کرده است این ماجرا به نیروهای پلیس مربوط است و از هرگونه اظهار نظری اجتناب می‌کند.

هنوز معلوم نیست در هنگام این حادثه ان هتوی در صحنه حضور داشته یا خیر و نماینده او نیز در این باره اظهار نظری نکرده است.

ان هتوی ستاره ۳۶ ساله هالیوود و یکی از پردرآمدترین بازیگران جهان است که در فیلم «جادوگران» نقش جادوگری به نام Grand High را بر عهده دارد. این اثر نسخه بازسازی شده «جادوگران» رابرت زمکیس محصول ۱۹۹۰ است که خود آن اقتباسی سینمایی از کتابی کودکانه به همین نام به قلم روالد دال در ۱۹۸۳ بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج