وام مسکن مهر ۵۰میلیون تومان می شود؟
۸۷۶۸۵۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
۶۲۴۲ 
در حالی قرار است پرونده واحدهای مسکن مهر فاقد مسئله امسال مختومه شود که خبر می‌رسد با هدف تحقق وعده دولت، احتمالا وام این طرح در برخی شهرها به ۵۰ میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

خبرگزاری تسنیم: در حالی قرار است پرونده واحدهای مسکن مهر فاقد مسئله امسال مختومه شود که خبر می‌رسد با هدف تحقق وعده دولت، احتمالا وام این طرح در برخی شهرها به ۵۰ میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

قرار است پروژه‌های مسکن مهر باقیمانده در کشور که تعداد آنها 500 هزار واحد اعلام شده تا پایان امسال به اتمام برسد. طی 7 ماه اخیر حدود 80 هزار واحد از این طرح یعنی ماهانه حدود 11400 واحد به اتمام رسیده و افتتاح شده است.

وام مسکن مهر ۵۰میلیون تومان می شود؟

تکمیل، افتتاح و بهره‌برداری از واحدهای طرح مسکن مهر در برخی مناطق کشور با کمبود منابع مالی مواجه است؛ برای حل این مشکل به خصوص در شهرهای جدید با اتکا به منابع داخلی تلاش‌هایی صورت گرفته است. اما به نظر می‌رسد این راهکار نتوانسته تمام مشکلات را حل کند،‌ چرا که گفته می‌شود وزارت راه و شهرسازی به دنبال افزایش وام مسکن مهر در برخی مناطق از 40 به 50 میلیون تومان است.

با این کار احتمالا پرونده مسکن مهرهای بدون مسئله بسته خواهد شد، اما باید به این نکته توجه شود بار بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر بر دوش متقاضیان این طرح قرار می‌گیرد که عمدتا از قشر ضعیف جامعه هستند. طی ماه‌های گذشته گفته می شد قرار است وام مسکن مهر در برخی شهرهای جدید به 45 میلیون تومان افزایش یابد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/03/31
قیمت مسکن رو عمدا ببرید بالا تا به بهانه وام هی قشر بدبخت جامعه رو بدهکار این بانک اون بانک کنید و با رباخواری کشور رو بگردونید....
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1398/03/31
با این روش انشاالله که کمر گرانی مسکن از صد جا شکسته شود
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1398/03/31
شماره مسکن به ما بدهید وماهما که خانه نداریم خانه باید وام باشد ولی حرفی که میزنید انجام بدهید زود نه که یا تان برود شما یک فکری به حال اجاره نشین بکنید
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/03/31
همش برمیگرده به بیکفایتی ومدیریت غلط ووعده های دروغ وحرفهای مفت......؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/03/31
ضامن از کجا بیارند تا وام بگیرند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج