شوماخر به کمای دائمی فرو رفت؟
۸۷۷۱۷
۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۲
۱۴۱۶۵
مدیر برنامه‌های اسطوره آلمانی فرمول یک شایعات منتشره اخیر مبنی بر اینکه شوماخر هرگز هوشیاری خود را به دست نخواهد آورد را تکذیب کرد.
تسنیم: روز گذشته برخی منابع خبری آلمانی اقدام به انتشار اخباری کردند که از دائمی بودن کمای میشائیل شوماخر، راننده اسطوره پیشین تیم فرمول یک فراری حکایت داشت. شوماخر در آخرین روز از سال 2013 در یک پیست اسکی در دامنه کوه‌های آلپ در فرانسه پس از برخورد با یک صخره دچاره خونریزی مغزی شد و از همان روز تا کنون در کما به سر می‌برد.

این روند سبب شده شایعاتی درباره احتمال مرگ مغزی و فرو رفتن شوماخر در کمای دائمی منتشر شود اما «سابینه کِم»، مدیربرنامه‌های شوماخر این خبر را تکذیب کرد. وی اظهار داشت: شرایط شوماخر از ابتدا تاکنون پایدار بوده است. خانواده شوماخر به تیم پزشکی معالج او اعتماد کامل دارند و از کار آنها راضی هستند. شک و شبهاتی که درباره وضعیت سلامت شوماخر وجود دارد، نادرست است. شایعاتی که در خصوص بروز کمای دائمی منتشر شده صحت ندارند و هیچ کدام از آنها از سوی پزشکان معالج او مطرح نشده است.

تاکید کِم بر ثبات وضعیت شوماخر 24 ساعت پس از انتشار گزارشی در مجله Focus آلمان بود که در آن به نقل از آندریاس سیگر، رئیس مرکز پزشکی اولدنبرگ آلمان عنوان شده بود شوماخر ممکن است تا پایان عمرش در کما بماند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج