بگوویچ: برانکو به من گفت برو پرسپولیس!
۸۷۷۷۶۸
۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۷
۱۰۴۸۹ 
مربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: من نمی‌دانم چه فکری در ذهن برانکو بوده، اما حتماً همه جوانب را در نظر گرفته و بر اساس آن تصمیم گرفته است. باید به نظر برانکو احترام گذاشت.

خبرورزشی: وینگو بگوویچ مربی تیم گل‌گهر سیرجان جمعه شب گذشته به ایران بازگشت تا کار را با تیمش آغاز کند، به بهانه جدایی برانکو از پرسپولیس گفت‌وگویی با هموطنش بگوویچ داشتیم.

کرواسی خوش گذشت؟!

جای شما خالی، اما حیف تعطیلاتم خیلی زود گذشت و خیلی فرصت نشد کنار خانواده باشم.

با برانکو صحبت نکردی؟

یک بار با برانکو صحبت کردم، اما این صحبت خیلی طولانی نشد!

در مورد پیشنهاد الاهلی عربستان به برانکو چه نظری داری؟

من نمی‌دانم چه فکری در ذهن برانکو بوده، اما حتماً همه جوانب را در نظر گرفته و بر اساس آن تصمیم گرفته است. باید به نظر برانکو احترام گذاشت.

برانکو چیزی در مورد جدایی از پرسپولیس نگفت؟

نه، در مورد دلایل جدایی اش حرف خاصی به من نزد و فقط به من به شوخی گفت تو برو مربی پرسپولیس شو! تو قبلاً مربی پرسپولیس بودی و شناخت کامل داری و...

به نظرت یحیی گل‌محمدی گزینه خوبی برای پرسپولیس بود؟

با یحیی در دو تیم کار کردم. او در پرسپولیس و فولاد بازیکن من بود. من همیشه جدا از مربی، نقش یک مشاور را هم برای یحیی گل‌محمدی داشتم. یحیی در پدیده نتایج خیلی خوبی گرفته، اما کار در پرسپولیس بعد از برانکو خیلی سخت است و واقعاً جرأت می‌خواهد که یک مربی بعد از برانکو در پرسپولیس مربیگری کند و موفق شود.

برانکو گفته پرسپولیس با یک مربی کروات کارش را ادامه دهد.

همین قدر به شما بگویم مامیچ که بحث حضورش مطرح شده هم‌اکنون مدیر فنی دیناموزاگرب است و فعلاً مربی شاخص کرواتی نداریم که بیکار باشد.

اگر شما جای یحیی بودید مربیگری در پرسپولیس را قبول می‌کردید؟

پرسپولیس بزرگ‌ترین تیم ایران است و با وجود تیم‌هایی مانند استقلال و سپاهان و تراکتور کار خیلی سخت است، اما با این وجود هر کس از شرایط خودش بهتر خبر دارد.

از تیم گل‌گهر چه خبر؟

میلاد فراهانی و بایرامی و چند بازیکن دیگر را جذب کرده‌ایم. سیاست من بستن تیم با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است. تمرین هم از دیروز در تهران شروع شد. دنبال چند بازیکن دیگر هم هستم تا تیم را در لیگ برتر برای فصل اول حفظ کنم. بعد از یک هفته تمرین در تهران نهم تیر برای اردویی دیگر راهی کرمانشاه می‌شویم.

در مورد ویلموتس جه نظری داری؟

ویلموتس را از زمانی که بازیکن بود می‌شناسم. مربیگری او را هم در بلژیک دنبال می‌کردم و باید زمان بگذرد که در مورد این مربی بتوان نظر داد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط