کریمی: امسال لیگ سختی خواهیم داشت
۸۷۸۴۱۹
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
۳۹۴۴ 
هافبک ماشین سازی تبریز گفت: به نظرم امسال با حضور مربیانی که تازه به ایران آمد‌ه‌اند لیگ برتر، شرایط سخت‌تری خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: فرید بهزادی کریمی در مورد تمدید قرارداد با ماشین‌سازی تبریز گفت: با آمدن رسول خطیبی و صحبت‌هایی با ایشان انجام دادیم، تصمیم گرفتم که در ماشین‌سازی بمانم. من با خطیبی در تراکتور هم کار کردم، او در آن سال تیم خوبی بست و ما نایب قهرمان لیگ شدیم هر چند که می‌توانستیم به قهرمانی برسیم اما به هر حال اتفاقاتی افتاد و نشد. حالا خدا را شکر استارت کار را با آقای خطیبی زده‌ایم و قصد داریم با حضور او شرایط خوبی بسازیم تا امسال با کسب نتایج خوب جایگاه خوب و شایسته‌ای در لیگ به دست آوریم و در نیمه اول جدول قرار بگیریم.

کریمی در ادامه و در مورد هدف‌گذاری ماشین‌سازی عنوان کرد: طبق صحبت‌هایی که انجام شده قرار است از همه لحاظ نگاه ویژه‌ای وجود داشته باشد. در واقع می‌توانم بگویم هدفگذاری ما حضور در نیمه بالای جدول است اما قطعا ما امسال تلاش می‌کنیم تا به رتبه‌های بالایی جدول لیگ دست پیدا کنیم.

کریمی در مورد یارگیری‌های ماشین‌سازی اظهار داشت:کادر فنی و مدیریتی باشگاه در تلاشند تا اسکلت تیمی را حفظ و با اضافه کردن بازیکنان جدید، نیروی بیشتری به تیم تزریق کنند. به عنوان مثال سامان نریمان‌جهان بازیکن توانمندی است که من در تراکتورسازی هم در کنار او بودم. انشالله امسال بتوانیم در کنار هم تلاش کنیم و نتایج خوبی را برای تیم‌مان رقم بزنیم.

وی در خصوص شرایط لیگ برتر در فصل جدید گفت:‌به نظرم امسال با حضور مربیانی که تازه به ایران آمد‌ه‌اند لیگ برتر، شرایط سخت‌تری خواهد داشت. استقلال و تراکتور مربیان خوبی به خدمت گرفتند و پرسپولیس هم قطعا مربی بزرگی خواهد آورد. سپاهان تیم خوبی را بسته و تیم‌هایی مانند پدیده هم از همین حالا مشغول آماده سازی هستند و به همین خاطر فکر می‌کنم امسال یکی از سخت‌ترین لیگ‌های فوتبال را شاهد خواهیم بود.

هافبک ماشین‌سازی در مورد تقابل این تیم با تیم همشهری با توجه به اینکه هردو تیم تبریزی مربیان محبوبی را روی نیمکت خودشان دارند، گفت: به نظرم امسال دربی تبریز خیلی مهیج خواهد شد و با توجه به حاشیه‌هایی که برای تیم‌های تبریزی درست کردند و باعث ایجاد حساسیت شد، ما قطعا در این بازی محکم بازی خواهیم کرد تا از شخصیت خودمان دفاع کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج