واکنش رئیس جمهوری مکزیک به ادعای آمریکا
۸۷۸۵۵۴
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴
۱۴۵۲۶ 
"اندرز مانوئل لوپز" رئیس جمهوری مکزیک به دنبال ادعای مقامات امنیتی آمریکا در مورد ورود سه تن از نیروهای داعش به خاک مکزیکوسیتی، روز سه شنبه گفت: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی هرگونه ورود احتمالی نیروهای داعش را به کشور هوشیارانه رصد و کنترل می کنند.

ایرنا: "اندرز مانوئل لوپز" رئیس جمهوری مکزیک به دنبال ادعای مقامات امنیتی آمریکا در مورد ورود سه تن از نیروهای داعش به خاک مکزیکوسیتی، روز سه شنبه گفت: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی هرگونه ورود احتمالی نیروهای داعش را به کشور هوشیارانه رصد و کنترل می کنند.

به گزارش رویترز، «آندرز مانوئل لوپز» در کنفرانس خبری در کاخ ملی مکزیکو سیتی گفت: نیروهای امنیتی ورود سه تن از نیروهای داعش را که وزارت امنیت داخلی آمریکا درباره آن هشدار داد،پیگیری خواهند کرد.

وزیر امنیت مکزیک نیز در پاسخ به خبرنگاران در مورد هشدار حضور نیروهای داعش در این کشور گفت: نیروهای داعش بلافاصله بعد از ورود به مرزهای کشور بازداشت خواهند شد.

وزارت امنیت داخلی آمریکا روز گذشته (دوشنبه) نسبت به احتمال حضور عناصر تروریستی داعش در خاک مکزیک هشدار داد.

بر اساس گزارش وزارت داخلی آمریکا، دو شهروند مصری به نام‌های «ابراهیم احمد» و «محمد عیسی» و یک شهروند عراقی به نام «احمد غانم محمد الجبوری» که مظنون به ارتباط با داعش هستند، در ۱۲ ماه مه (اردیبهشت) در پاناما و سپس در ۹ ژوئن (خرداد) در کاستاریکا رؤیت شده‌اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج