جزئیات آتش‌سوزی در تصفیه‌خانه هفتم آب تهران
۸۷۹۱۶۷
۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
۳۹۲۷ 
با بروز آتش سوزی در یکی از تصفیه‌خانه‌های اصلی آب شرب تهران، احتمال بروز افت فشار در شبکه آب جنوب شرق تهران طی ساعات آتی وجود دارد.

 خبرگزاری تسنیم: با بروز آتش سوزی در تصفیه خانه هفتم آب تهران به عنوان یکی از تصفیه‌خانه‌های اصلی آب شرب تهران، احتمال بروز افت فشار در شبکه آب جنوب شرق تهران طی ساعات آتی وجود دارد.

محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان این‌که آتش‌سوزی ناشی از اتصال شبکه برق در تصفیه‌خانه هفتن آی تهران مهار شده است، گفت: در حال حاضر تصفیه‌خانه هفتم تهران به حالت عادی برگشته است و به صورت کامل در مدار قرار دارد.

وی ادامه داد: دیشب حوالی ساعت 10:30، برق یکی از مناطق قطع شده بود که همکاران هنگام واردکردن دیزل ژنراتور به مدار متوجه شدند تعدادی از تابلوهای برق تصفیه‌خانه دچار اتصالی و آتش سوزی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اضافه داد: خوش‌بختانه همکاران ما بلافاصله وارد عمل شدند و تا ساعت 24 این آتش‌سوزی را مهار کردند و با تلاش این همکاران از دیشب تا صبح دیزل ژنراتور وارد مدار شده است.

بختیاری درباره قطع یا کاهش فشار آب در شرق استان تهران، خاطرنشان کرد: ما در تهران به دلیل وجود مخازن مشکلی نداریم اما ممکن است در ساعات آینده شاهد کاهش فشار آب در پاکدشت باشیم که تا نیمه امشب این کاهش فشار آب نیز برطرف می شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج